Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Valakit vertek mar at alberlok?

Valakit vertek mar at alberlok?

Figyelt kérdés
Engem sokszor
2011. febr. 8. 16:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ezért vernek át, amit magad is írtál. megbízol bennük. ez üzlet, senkiben sem bízunk meg. leadja a befizetést igazoló csekket, vagy a pénzt. ennyi. 3 havonta pedig felmész és körülnézel. ennyi. olyan szerződést kell írni, amiben súlyos állapotromlás esetén kiteheted őket, pl konyhabútor...
2011. febr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

bocs, de albérlőben nem szabad megbízni. én sem bízok. minden szigorúan le van egyeztetve, papírozva.

ha nem tartja be, az első alkalommal repül.

nem szabad csak úgy utcáról betérő senkiket bevenni albérlőnek. én mindig irodán keresztül keresek, és általában korrekt emberek veszik ki.


ez nem szívjóságon alapszik. ez tiszta üzlet, ahogy mások is mondták.

ha ennyire naiv vagy, akkor bocs, de megérdemled. pláne ha már nem először dőlsz be mindenféle suttyónak....

2011. febr. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Apukámat is! Fiatal párnak adtuk ki! Az első két hónapban rendesen fizettek, aztán jött "csak egy hét múlva tudnánk fizetni, nem kapunk állást" stb. Apu persze megsajnálta a fiatalokat. Na a fiatalok egyszer csak úgy leléptek, hogy még a kulcsot is elvitték. A kaució még véletlenül sem volt elég az elmaradt díjakra!

De mákunk volt, mert rá kb. két hónappal beszélgettem az egyik barátnőmmel, aki boldogan újságolta,hogy végre ki tudták adni a vőlegénye lakását. Kérdezgettem,hogy kinek, majd rájöttem, hogy ezek a mi albérlőink. Na ő gyorsan hívta a vőlegényét, hogy ma este menni kell és kirakni őket. Előtte azonban a bátyám és pár barátja becsöngettek és "kérték" szépen az elmaradott díjakat. Nagy része meg lett!:))

2011. febr. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát ameddig albérlőnek titulálod őket, egyértelmű, hogy még egy rendes bérleti szerződéset se láttál soha, innentől nem csoda, ha át lehet verni.

Albérlet az, ha bérelsz egy lakást és azt ALbérlőknek adod tovább. Ezt a legtöbb bérleti szerződés tiltja, úgyhogy kizárnám a gyakorlati realitását a dolognak.

Mivel nem jó a szerződés, ezért gyanítom te se tisztán játszol, se bejelentve nincsenek, se semmi, ami mellett tehetnél feljelentést ellenük. Ciki. De magad alatt vágtad a fát. Ne legyél naiv. :D

2011. febr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!