Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol vannak a rendes alberlok?

Hol vannak a rendes alberlok?

Figyelt kérdés
Ki akarom adni a lakasom ugy, hogy mindent bennehagyok. Teljes berendezes, minden. Szerinetek talalok rendes berloket akik vigyaznak mindenre?
2011. febr. 2. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Én például szerintem rendes albérlő vagyok, eddig csak egy-két apróságot tettem tönkre, pl. szendvicssütő fülét, de nyilván másnap elmentem a szervizbe és vettem bele újat.

Persze volt olyan lakótársam is, aki a mosógépet tette tönkre, és azt is velem csináltatta meg, merthogy ő "mosta kezeit".

Az a baj, hogy albérletet kiadni lutri. Vagy jók lesznek az albérlők, vagy nem. Ha nagyon félted a lakást, akkor ismeretségi körben keríts albérlőt, de számolj vele, hogy neki nem tudod piaci áron kiadni, csak olcsóbban.

2011. febr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rám sem lenne panaszod.A mostani albérletben már meg csináltattam a radiátort, (mert lyukas volt, rendesen folyt alul avíz.)az tuti hogy az előző lakő(k)is látták már.Meg sok apróság, ami nem az én dolgom lenne..Itt is vanank bútorok, fotel szekrény, stb...de vigyázok rá,mert nincs kedven potyára fizetni...
2011. febr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezért szoktak kauciót kérni!
2011. febr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem rendes albérlőm van,pedig hirdetésből találtam.

benne van a lakásban az összes bútor, mosógép, hűtő, gáztűzhely.

a srác műszaki suliba jár, szóval még meg is javítja ha elromlik tök ingyen :D

sosem volt vele bajom. koppkopp

2011. febr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Hát a mi albérlőink nem fizetnek számlát!(A házunknak 3 tulajdonosa van az egyik én vagyok) A vegyes tüzelésű kazán elromlott kicserélték így nem kell albérleti díjat fizetniük. De amik a szerződésben vannak semmit nem tartanak be és persze az is benne van a szerződésben, hogy ha bármi változtatást szeretnének szólnak. Erre a rossz kazánt leadták a kérdezésünk nélkül és persze letagadták, majd a fiúk bevallotta a dolgot. Bár sanszos, hogy egy 300kg-os kazán nem repül el... Csak veszekedés van és már nagyon várom, hogy vége legyen ennek az egésznek. Soha nem adom ki a saját lakásomat senkinek többet.
2011. febr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szerintem én is jó bérlőnek számitok...

időben fizetem amit kell,és még a csapot is ingyen csináltattam meg,pedig nem az én dolgom lett volna (még beköltözéskor is rossz volt,nem volt nyomása...szerelő 10ezernél kezd)

és tönkre se tettem semmit



de ez egyénfüggő,vagy bejön vagy sem...


régebben voltak lakótársaim,azzal kezdték,hogy "lakásavató buli" cimen kettészakitották az ágyat,és leöntötték vörösborral a falat...

2011. febr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem is csak olyan alberloim voltak akik mindent tonkretettek es a szamlakat sem fizettek.
2011. febr. 3. 17:47
 8/10 anonim ***** válasza:

ingatlanirodán keresztül talán jobb bérlőket lehet találni.

anyumnak is van lakása, ott egy 60 körüli fickó lakik, tök rendes, mindig tisztaság és jó illat van, koránál fogva nem is az bulizós típus. nem dohányzik.

az irodában jobban tudják szűrni az embereket, és csak 1 havi bérleti díjat kell fizetni a közvetítésért.

2011. febr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

17:46-vagyok.Közben eszembe jutot, én meg megkérdezem itt, hogy hol vanank a rendes főbérlők.

Az enyém ugyanis....

Először is a számlák az ő házához mennek, nem hozzám.Mindig írkálja az sms-eket, hogy jött a x y számla, ennyi meg ennyi.De elhozni már nem hozza el a számlákat, csekket, hogy be fizessem.Egy hete írta az sms-t, hogy megjött a gáz számla...azóta sincs csekk.Én meg nem fogom a pénzt oda adni neki, bocs..

Meg eloppták a kukát...én intézzem, ahogy akarom...mint írtam, én csináltattam meg a radiátort, és a kazánt is.Rossz a kádnál a csaptelep.Nem lehet csak a tussal használni.Az volt rá a válasz, hogy amikor ők használták, még jó volt...vagy ott a mosogató alatt a lefolyó.Látom, végig vastagon be van ragasztózva.Olyan átlátszó ragasztóval...

Fel kellett tölteni a rendszert vízzel.Eljött a fiával, de semmit sem hozott magával.Gondolok itt slagra...nekem nincs...eddig semmi szükségem nem volt rá.Most nekem kéne azt is venni, hogy legyen?Mert állítólag volt....na de akkor azóta hol van?

Meg ááááá sorolhatnám még....

2011. febr. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon rendes bérlőm van ,tiszta , tanult, dolgozik.

Csak sajnos fizetni nem mindig tud :(

A csekkekre meg nem tudom az ígéreteket ráírni :)

A képlet egyszerű : Emberileg tisztelem , üzletfélként rossz partner !

2011. febr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!