Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A tűzoltóság büntethet?...

A tűzoltóság büntethet? Kaptam egy levelet a közös képviselőtől miszerint minden lakó szedje le az erkélyre felerősített nádat mert tűzveszélyes és rontja a város összképét (a klímák és redőnyök is összképrontóak).

Figyelt kérdés

Ha nem szedjük le a nádat büntetésben részesülünk. Kérdem én, a postaládáknál lévő rengeteg újság, a szeméttároló nem tűzveszélyes? és nem teszek azt az erkélyemre amit akarok? és ha ott gyűjtöm a papírhulladékot, akkor is megbüntet?

Várom a kérdésben a jártas és nem jártas hozzászólásokat egyaránt.

Üdvözlettel.


2009. febr. 9. 10:14
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Szerintem így biztosan jobban néz ki, mint nélküle.

Ne szedd le, majd ha küld valaki csekket, akkor leszeded, utána megszavaztatod lakógyűlésen, hogy lehessen, és visszateszed.

Ha kérdi a képviselő, mondd, hogy a tied impregnált éghetetlen nádszövet, spéci erkélyre vetted.

Ha leég egy kis nád, attól nem fog a ház kigyulladni, ha

nincs tele lommal. Ennyi erővel te se menj ki, végtére is te is tűzveszélyes vagy.

Nehéz másik erkélyről pont eltalálni cigicsikkel, annyira nem gyullad könnyen.

És amelyik erkélyen farács van? azt is le kell szedni?

Csak nem tetszik a képvislőnek, és túlbuzgó.

Van aki mindent lebetonozna.

Nálunk a fát akarták kivágni, mert szemetel!

2009. febr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Ez biztos, hogy nem a tuz miatt van! A kozos kepviselonek nem tetszik, ennyi! Es lehet, hogy valamelyik lakotars is esetleg panaszkodott mar nala, hogy rontja a kepet. Unalombol dumcsiznak. Ez a szoveg nem a tuzoltosagtol jon!

A kozos kepviselo azt akarja, hogy az o haza szep legyen, ebben biztos vagyok. Ne szedd le a nadat!

2009. febr. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
35%

Kissé kiakadtam a hsz-eken.

Aki ma lakótelepi lakásban él, nem lehet valami extra jómódú, ergo ép ésszel védenie kellene, amije van. Főleg hogy ennyire durvul a gazdasági helyzet.

Van biztosításod? Tudod az mire terjed ki, azaz mire fog és mire nem fizetni a biztosító?

Közös házbiztosításnál még nyűgösebb a dolog.

No mindegy, Te tudod.

De ide írom, mert hátha kell:

a Tűzoltóságot a 105-ön tudod elérni.

Ne legyen rá szükséged!

2009. márc. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
ha úgy érted ,hogy egyet se,akkor igazad lehet !
2012. ápr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!