Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért van reggelente állott...

Miért van reggelente állott szag a szobámban?

Figyelt kérdés
Idáig azt mondtam, hogy miattam. De fél éve , kolis vagyok, ahol egyetlen szobatársam van. Az a hely kb pontosan a negyede az itthoni szobámnak, és ha egyedül alszok, ha a szobatársammal, nem lesz reggelre soha büdös.Sőt olyan mintha nem is aludt volna ott senki. De akkor a háromszor akkora szobámban miért van szabályosan büdös reggelente?
2011. jan. 28. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy vizesednek a falak és emiatt dohos szag képződik és ezt érzed?
2011. jan. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

reggelre mindenhol állott szag lesz,reggelente ki kell szellőztetni.

Amint felkelsz pár percre kinyitod az ablakokat.

2011. jan. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a koliszoba zárt ablakok mellett is jobban szellőzik, meg a falakon is sok múlik.

Amúgy ne idegesítsd magad ezen, normális, hogy ébredés után szellőztetni kell, elhasználtad az oxigént.

2011. jan. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

azt vettem észre, hogy konvektoros fűtésnél hamarabb előjön az állott, posszant szag, mint távhőnél vagy cirkónál.

szerintem a konvektor oxigénfelhasználása miatt van.


nekem távhős lakásom van, reggel sincs állott szag, de ha napokra elmegyünk itthonról, akkor is csak a kellemes "sajátlakásillat" van :D


én erre tippelek, de lehet, h valami okos majd megcáfolja.

2011. jan. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem tudom mi lehet a baj, de az biztos, hogy másnál nincs ennyire állott szag mint nállam.
2011. jan. 28. 11:47
 6/9 anonim válasza:
minden lakásnak van jellegzetes szaga,illata.Lehet a bútoroktól,a régi ágyneműtől,könyvektől,szőnyegtől.Többet kell felmosni,porszívózni,stb.Nálam is volt régen ilyen probléma,mikor a szüleimnél laktam,és csukva volt a szobám ajtaja.Mikor benyitottak,mindig mondták,milyen büdi van.Azt gondoltam,biztos a leheletem ilyen,szégyeltem is magam.De már másmilyen illat van..
2011. jan. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt figyeltem meg, hogy a szobában reggelre büdi lett, és szellőztetés után nappal is azért enyhén érződőtt. Aztán a padlószőnyeget kicserélték lamináltra, és rögtön sokkal jobb lett az illat. Nem büdösödött be a szoba, bár reggel enyhén érződőtt, nappal viszont nem, de szerintem, a szekrényt is ki kéne dobni...
2011. jan. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem csak én észleltem ezt a jelenséget :)
2011. jan. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
valszeg azért mert valaki oda sz@rt
2011. febr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!