Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szövetkabátot hogy tartjátok...

Szövetkabátot hogy tartjátok szöszmentesen?

Figyelt kérdés

Életem első normális földig érő fekete szövetkabátja,és szenvedek.

Rögtön szöszös lesz,de nagyon.

Hiába szedem le azzal a hengerrel,amire rátapad,5 perc és megint szöszös,pedig nem fetrengek sehol,próbálok rá vigyázni.

Nem állapot hogy reggel is leszedem róla,melóból hazafele is leszedem,meg mindig ha megyek valahova...mire hazaérek megint szöszös,pedig kerülöm a szöszölős dolgokat.

Ti mit csináltok?


2011. jan. 25. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Lesz*rom. De komolyan. Nyugi, csak te látod azokat a szöszöket olyan vészesnek :)
2011. jan. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a hengerrel napi 1x leszeded, nem lehet annyira szöszös, hogy bárki észrevegye..

Még az én ruháim se lesznek ilyen hamar csupa szöszösek, pedig nekem még egy fehér hosszúszőrű macskám is van..

2011. jan. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

máson is látom a szöszöket,de eszméletlen csúnya is...


tényleg semmi módszer hogy ne tapadjon rá minden rögtön? :(

2011. jan. 25. 14:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Ettől függetlenül rajtad kívül úgysem veszi észre senki, szóval tökmindegy.

Ha nem hordod, vegyél neki papír kabátvédőt, fogalmam sincs mi a neve, és otthon tarts abban, a szőrtelenítőt meg hordd magaddal, és használd 5 percenként...

2011. jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

van kabátvédőm,és nem papir hanem műanyag,az nem szakad...nyáára kényelmesebb ugy eltenni a ruhákat...



5 percenként van is időm meg kedvem...

azt gondoltam le lehetne valamivel fujni ami taszitja magától a szöszt,vagy valami...

2011. jan. 25. 15:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát, felülettisztító szerek között úgy tudom van ami 'állítólag' taszítja a port, szöszt, de nem tudom van-e ilyen ruhára is.

A helyedben bemennék egy nagyobb áruházba pl. tesco, és megkérdezném az eladókat..

2011. jan. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
RUHAZSÁK
2011. nov. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ruhazsák...amikor rajtam van???
2011. nov. 11. 18:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!