Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Akinek igazi fenyője van,...

Akinek igazi fenyője van, lebontotta már a karácsonyfát?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 13:46
1 2
 1/14 anonim válasza:
Még nem, majd hétvégén fogjuk.
2011. jan. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen épp az elöbb végeztem.ma van vízkereszt,mi mindig akkor szoktuk.
2011. jan. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

lehet még ma lebontom,rettentően hullik

de ha nem lesz kedvem,akkor csak hétvégén

2011. jan. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
23%
Ma kell lebontani különben egész évben balszerencse fog érni. Ismerősöm tavaly 10.-én bontotta le a fát és meg is halt a férje.
2011. jan. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi még nem, de olyan a talpunk, hogy vízben áll a fa, így még nem annyira hullik.
2011. jan. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi minden évben Vízkeresztkor bontjuk és az ma van. Még dolgozom, de este lebontjuk.
2011. jan. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem akarok senkit megkavarni, de vasárnap hallottam a templomban, hogy a vízkereszt január 2-8 közötti vasárnap, szóval idén 2-án volt. Szóval aki vízkeresztkor akar fát bontani, az elkésett! Remélem ezért nem hal meg senki férje!
2011. jan. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Mi is hétvégén akarjuk lebontani,vízben áll a fa,de rettentően hullik már:(

Nem szoktam vízkeresztkor lebontani,később szoktuk,de idén nagyon hullik,lehet nekiállok ma.

Az összes karácsonyi lakásdekorációt is elrakjátok ilyenkor,vagy csak a fát bontjátok le?

2011. jan. 6. 14:08
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi az utóbbi 30 évben sosem bontottuk le február előtt, és még nem ért semmi balszerencse. Ez is csak amolyan babona. Hatalmas normann fenyőt vettünk, nem hullik egyáltalán, és nagyon szép tőle a nappali. És a macskák is imádnak a lenti díszekkel játszani. :)
2011. jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szerintem nálunk is ki fogja húzni februárig.
2011. jan. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!