Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesten, melyik kerületben...

Budapesten, melyik kerületben legjobb lakást vásárolni?

Figyelt kérdés
És lakásvásárlásnál mire kell odafigyelni?
2011. jan. 5. 09:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

a 11et én is bátran ajánlom. jó a közlekedés, könnyen eljutsz bárhova.

sok a zöld terület, kb akármelyik részt választod, biztos, hogy lesz a közelben park, fák, bokrok, vagy legalább némi füves terület, és nem csak aszfalt meg macskakő.

meg azért mégiscsak Buda :P

2011. jan. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

A 9. kerület vegyes, vannak nagyon gáz részei és vannak elég jók is. Összességében nekem annyira nem tetszik, elég forgalmas részei vannak, akkor már inkább a belváros.

Viszont tény, hogy fejlődik szépen, szóval lehet, hogy jó befektetés ott egy lakás.

2011. jan. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Jaja a XI. mégiscsak Buda:) A város egyik legnagyobb lakótelepe, koszos belváros(Lágymányos) nyomornegyed(Kelenföld).

Rózsavölgy,Gellért hegy, és a Karolina környéke ok, de a többi igénytelen.

Igaz BUDAI igénytelenség ami sokkal jobb mint a pesti.

2011. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az egyik válaszoló irta, h leirhatnám pontosabban, akk segithetnétek. Én sem tudom pontosan, h mi is az, amit szeretnék. De ilyen válaszokra számitottam, és ezek is segitenek.:)
2011. jan. 6. 10:00
 15/16 A kérdező kommentje:
Margit szigethez melyik kerület van közel?
2011. jan. 6. 11:16
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

A 13, és a 3 van közel hozzá.

Azon a környéken jónak számít Újlipótváros, Szent István Park és környéke.a 13. kerületben.

A budai oldalon ott az ország egyik legnagyobb lakótelepe van.

2011. jan. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!