Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesten, melyik kerületben...

Budapesten, melyik kerületben legjobb lakást vásárolni?

Figyelt kérdés
És lakásvásárlásnál mire kell odafigyelni?
2011. jan. 5. 09:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Igazából szinte minden kerületnek van előnye és hátránya, vannak jobb és rosszabb részei. Ha pörgős életet élsz, akkor az 5-6-7-8-9-11. kerület jó, ha olcsón kellene, akkor a 4., ha családi házas övezetben, akkor a 16-17.

Legalábbis azok közül, amit ismerek.


És hogy mire kell odafigyelni? Mindenre! A falak, csövek állapotától kezdve a szomszéd zenehallgatási szokásaiig valóban mindenre.

2011. jan. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyban függ attól ,hogy te milyen helyen érzed jól magad:)

Ha a madárcsicsergést szereted akkor a 12. kerületben, ha meg a nyüzsgést akkor meg az 5. kerületeben:)

Mi a célod a lakással? csak beköltözöl?vagy fel akarod újítani?

az én véleményem szerint egy lakás legfontosabb paramétere, hogy hol van mert azon az egy dolgon nem tudsz változtatni, úgyhogy nagyon járd körül a kérdést.Menj el sokszor arra, éjjel, nappal, munka előtt, munka után, és figyelj:)

2011. jan. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Cs hétvégenként járnék oda, nem lényeg, h pörgős-e, v sem.

Reméltem/remélem, h ír olyan is, aki Pesten lakik, lakásban, és megvan elégedve a lakással is, a környezettel is...

2011. jan. 5. 10:55
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell eldönteni. Menj el pár helyre, sétálgassál, és ami megtetszik, ott nézz szét. Mindenkinek más az igénye, én hiába élek a 13.kerületben, bent a belvárosban, ha neked nem tetszenek a régi polgári házak.
2011. jan. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, én Pesten élek :)Laktam már a 6., 13., 8., 16., 11., 14. kerületekben, szóval tapasztaltnak érzem magam :)

Mindegyiknek megvolt az előnye.

a 6. kerületben pár perc sétával több tucat kocsmát és szórakozóhelyet értem el.

a 13. kerületben a Duna plázánál laktam, mellettünk a Duna-part, sokat sétáltunk ott :)

a 8. kerületben két helyen is laktam, az egyik tök jó volt, a mostani Corvin sétány mellett, a másik benn a kellős közepén - ezt érdekesnek találtam, érdekes emberek vettek körül. Meg olcsó :D

A 16. kerület nagyon szép, gazdag, családi házas környék Széles utcákkal, nagy házakkal.

A 11. kerület olyan jó kis polgári rész :)

Most a 14. kerületben lakom, itt a közlekedés szuper, közvetlen mellettünk van a metró, és ahhoz képest egész jó környék :)

2011. jan. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2011. jan. 5. 11:38
 7/16 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha normális választ vársz érdemes normálisan kérdezni:)

Ez egy bazi város, kb 10000 olyan hely van ami kellemes, és jó.

Minden kerület akkora mint egy megyeszékhely ebből sejthető, hogy minden kerületnek megvan a jó környéke.


Ha legalább minimálisan meg tudnád határozni, hogy mit szeretnél akkor simán tudunk segíteni.

2011. jan. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek száz millióid, de viszonylag normális helyen akarsz lakni és nem szeretnél naponta órákat ingázni, akkor a XI. kerületet ajánlom.
2011. jan. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi. A IX kerületről mi a véleményetek?
2011. jan. 5. 16:46
 10/16 anonim válasza:
100%

Én a VII. kerületben laktam 3hónapig,de elég is volt.Nem vágyom vissza.

Nagyon zajos,és büdös volt a környék(Wesselényi utca).

De előnye is volt: mindenféle üzlet volt a környéken,semmiért sem kellett messzire menni,és mindenhova hamar eljutottam.

Nincs olyan hely ami vagy csak jó,vagy csak rossz :)

2011. jan. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!