Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kaposváron egy 2,5szobás...

Kaposváron egy 2,5szobás lakásnak mennyi a rezsije? És egy családi háznál? Minden érdekel!

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ!

Milyen lakás? Hányadik emeleti?

A családi ház még bonyolultabb!

2010. dec. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt Én is tudom csak kb.re érdekelne!Mondjuk panel?2.3.4.emeleten kb54-65nm2?
2010. dec. 28. 21:56
 3/3 anonim ***** válasza:

annyi a rezsi, amennyit fogyasztasz!

bocs, de ez a mennyi a rezsije ennek meg annak a lakásnak típusú kérdéseknek nem sok értelmük van, mert lehet 10e is, meg 50e is, függően attól, h egy villanyt égetsz, vagy 10et, milyen háztartási gépeid vannak, mennyi vizet használsz, mennyit főzöl, fűtesz, stb.


ha már ennyire szeretnél hallani egy számot, akkor azt mondom, hogy készülj mindig úgy, hogy legalább 50et tegyél félre számlákra, és jó esetben nem érhet meglepetés.


az én 2 szobás távhős lakásomnak ennyi a havi fenntartása (kk, fűtés, víz, villany, gáz, net)

2010. dec. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!