Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kedvenc farmeremen lett egy...

Kedvenc farmeremen lett egy két hipó okozta folt. Van ötletek mivel tüntessem el?

Figyelt kérdés
Én olyanokra gondoltam, hogy festés, foltvarrás, vasalás. Pont a térd alatti részen van és eléggé látszik. Úgy akarom eltüntetni, hogy attól még hordhassam bárhová a farit.
2009. jan. 22. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én festeném a helyedben. A foltvarrás szerintem nem szép.
2009. jan. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 yuda ***** válasza:
Én pedig vagy vasalnék rá egy jópofa matricát,vagy egy frappáns foltot és nem festeném-az nagyon kényes tud lenni és nem biztos sikerül.
2009. jan. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szerintem nyugodtan befestheted. Én is már több ruhámat befestettem és sikerült. A DM-ben lehet kapni ruhafestéket, csak olvasd el figyelmesen a tájékoztatón hogy milyen anyaghoz lehet használni. Sok sikert!
2009. jan. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De jó, hogy 2024-ben meg már ez a divat... Egy vagyont ér, ha még megvan! Minél dzsuvásabb, lukasabb, büdösebb, annál nagyobb már az értéke! Ennyit a divatváltozásról...
máj. 31. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!