Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Villanyóraállás leolvasása -...

Villanyóraállás leolvasása - aki telefonon diktálja minden hónapban az óraállást, kérem, segítsen! Hogy kell? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Megnéztem az e-on honlapját, hogy hogy kell telefonon diktálni a mérőállást. Az utolsó lépés nem világos: ha kérek elszámolószámlát, nyomjam meg a kettőskereszt gombot, ha nem kérek, a * gombot. Van olyan, hogy nem kérek számlát? Akkor mikor fizetek? Vagy egyáltalán mi ez az elszámolószámla? A havi számlát takarja? Segítsetek, légyszi.
2010. dec. 13. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Az elszámolószámla esetén egy zárószámlát kérsz az addigiakról, ha nem kérsz, akkor csak mérőállást közöltél, ez az átalány meghatározásánál lehet "fontos szempont".

Ha te havonta diktálósan fizetsz, akkor minden hónapban kell elszámolószámlát kérned.

2010. dec. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. dec. 13. 20:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Bár én Szegeden lakom,én MINDENT interneten diktálok.Nálatok nem lehet? Én NEM vacakolnék az sms-sel.
2010. dec. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az E-on-nál olyan választási lehetőség volt, hogy vagy sms-ben, vagy telefonon diktálom az óraállást. Interneten is lehet? Nem tudtam.
2010. dec. 14. 16:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Én szegedi v.ok....

EDF-Démász---GDF-SUEZ/volt dégáz/----és az EMFESZ/gas.hu/--->ezeknél biztos lehet,én is ezt teszem.

2010. dec. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az Eon-nál is lehet interneten mérőállást diktálni.Egy egyszerű regisztrációt követően (az ügyfélazonosítót közölve) mindent el lehet az internetes lapjukon intézni.
2010. dec. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!