Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ilyet csinálni?

Hogyan lehet ilyet csinálni?

Figyelt kérdés

Milyen mézből, milyen aszalt gyümölcsöket/magokat lehet belerakni, hogy szép legyen? Mire kell figyelni?

Ajándéknak jó ötlet?


[link]


2010. nov. 28. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Szia!


Szerintem bármilyen mézből lehet ilyet csinálni akác, selyemvirágfű, stb. Csak arra figyelj, hogy a magvak legyenek frissek, mármint, hogy a zacskóból kiveszel egy pár szemet és azt kóstold meg, mielőtt az egészre ráöntöd a mézet! Az aszalt gyümölcsöknél is nézd meg ne legyen semmi hiba rajtuk.

Szerintem nagyon elegáns és szép ajándék lenne!

Üdv egy Anyuka.

2010. nov. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ :)

Barátom anyukájának szeretnék ilyet csinálni karácsonyra, mert imádja a a saját készítésű dolgokat...Aztán valamelyik nap a vásárban láttam ilyet, és ez ugrott be, hogy ilyet csinálhatnék neki, mivel nincs kézügyességem... :)


Magvakat és aszalt gyümölcsöket lehet egybe rakni? Körülbelül hány féle legyen benne?

2010. nov. 28. 21:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát nem tudom, hogy hányfélét rakjál, mert én ilyet még nem csináltam, de ha lehet kapni készen, akkor lehet magunk is csinálni:)! Én sok mindennel vagyok így, minek vegyem meg, ha meg is tudom csinálni:).

Szerintem a magokat és a gyümölcsöket külön rakjad, bár a mogyoró, dió mehet aszalt gyümölccsel.

De azért a biztonság kedvéért kérdezd meg a Párodat, mire allergiás, meg hogy milyen gyümölcsöket szeret az Anyukája, nehogy félre nyúlj és az öröm-üröm legyen!


Üdv az Anyuka.

2010. nov. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy én meg az Apósomnak fogok ilyet készíteni:))))
2010. nov. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Még egyszer Anyuka

2010. nov. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen a tippet!! :) :)
2010. nov. 30. 15:06
 7/7 A kérdező kommentje:
sok sikert az elkészítéshez, remélem mindkettőnknek sikerül majd :)
2010. nov. 30. 15:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!