Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A légpárásító használatától...

A légpárásító használatától miért lesz fehér a TV, a szekrény stb?

Figyelt kérdés
Ez nekünk már a 2. készülék (Tefal Baby)jó minőségű, és mégis fehér tőle minden. Vagy csak nálunk van ez, mert kemény a víz, amit beleteszek?
2009. jan. 13. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a kemény víztől van.
2009. jan. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha desztillált vizet teszel bele akkor is fehér lesz minden. Ionizációs por képződik ( sajnos nálunk is ez volt a baj nekem is Tefal baby van ) és az a baj hogy iszonyatosan tönkreteszi az elektromos berendezéseket mert belül is felrakodik a vastag finom por és statikus feltöltődést majd ebből fakadóan elektromos zárlatot tud okozni.
2009. jan. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A 2.választ nagyon köszönöm! Gondoltam még a kazetta cserére is, viszont már az elejétől használva volt fehér lerakódás, így elég gyanús volt a dolog. De vajon a többi párologtató is ilyen? Vagy attól függ az ember hová teszi, és maximum nem látszik, mert nem elektromos készülék illetve bútor mellé rakják...?
2009. jan. 18. 10:22
 4/4 anonim ***** válasza:

A második válaszoló vagyok. Nekem van olyan párásítóm is ami egy nagy tálka és benne van olyan világítós ultrahangos fej és ha azt használom akkor nem képződik fehér por.

Egyébként a szobaszökőkutak is jó párásítók és nem "porolnak".

2009. jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!