Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kivancsi volnek h ithon....

Kivancsi volnek h ithon. Interneten keresztul tudok penzt keresni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 16:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Sehogy, hidd el nekem. Ez a sok "internetes meló" meg "távmunka" meg "napi pár óra netezéssel keress ennyi meg annyi ezer dollárt" ezek mint átvágások, egytől egyig. Csak olvasgass pár sztorit a neten, hogy jártak azok, akik bedőltek a "netes pénzkeresés" átverésnek...mindegyik egy nagy átkúrás. Az MLM pedig semmi más mint elmaszkírozott pilótajáték.


Csodák pedig nincsenek. Nem internetezéssel lehet meggazdagodni "könnyen,gyorsan", ahogy a sok kamuoldal hirdeti magát. Jobb esetben csak 6-700 forintot buksz, rosszabb esetben telemegy a géped vírussal meg kémprogrammal...

2010. nov. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értesitést! :) nagyon szépen megfogalmazott válasz volt. :)
2010. nov. 17. 18:16
 3/17 anonim ***** válasza:

Az elsőnek nincs igaza.

Csinálj egy látogatott honlapot és AdWordsözz! Ezt csinálhatod magánszemélynként is, és viszonylag alacsony, de elég biztos jövedelemhez jutsz általa. Persze ehhez látogatók kellenek!

Vagy indíts bármilyen internetes vállalkozást, nyilván kockázatos, de ha jól csinálod, akkor jól kereshetsz vele.

Dolgozhatsz e-titkárként, ha jól reklámozod magad, akkor lesz bőven munkád.

Jelentkezhetsz bármilyen portálhoz cikkeket írni, ha felvesznek, akkor azzal tudsz pénzt keresni. (csak előbb a helyesírásodon javíts, mert nagyon rossz :( )


Persze ezekhez valóban dolgozni és gondolkozni kell. Kattintgatással nem fogsz soha pénzt keresni, arra 1-2 óra alatt ír egy bármilyen informatikus egy programot, ami szinte semmibe nem kerül.

2010. nov. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
:) csak az a probléma hogy én még egy gyerek vagyok...:) nem megyek sehova sem dolgozni,csak érdeklődtem :)
2010. nov. 17. 18:31
 5/17 anonim ***** válasza:

Azt, hogy te tudsz-e pénzt keresni, nem tudom.

Az, hogy lehet pénzt keresni otthonról, az tény. Amióta az internet elterjedt még tágabbak a lehetőségek.

Abban, hogy ha keresed a megoldást, nem értelmes az olyan frusztrált szerencsétlenekre hallgatnod, mint az első válaszoló, egészen biztos lehetsz.


A munkák jelentős részében nincs szükség rendszeres jelenlétre. Ezekhez a téged alkalmazó vagy megbízó cégnek, illetve neked, ha saját vállalkozásban csinálod, gazdaságosabb nem fenntartani egy irodát.

Szerencsére nem kérdezted meg, hogy hogyan tudsz pénzt keresni, csak azt, hogy tudsz-e, így tippeket nem is írok. :)

2010. nov. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

18:37, ezekszerint a világháló tele van frusztált szerencsétlenekkel, akik csupa szórakozásból telepítettek minden szart a gépükre, és igenis megkapták a netes melójukért járó több ezer dolcsit havonta,csak letagadják...


Ha ilyen nagy a szád, öcsécském, próbáld ki, mondjuk kezdd a Cashfiestával, meg az MLM-mmel, ezzel kúrják át mostanság az emberek fejét "netes meló" meg "többszáz euró havonta" jelszavakkal. Arra befizetek hogy akár egy fillért is látni fogsz ezekből. Ja, hogy te is ilyesmikben utazol? Rontom az üzletedet? Bocsánat, én kérek elnézést :$


A netes álláshírdetések lényege: otthoni, internetes, egyszerü munka. Tipikus ismertető jele, hogy nincs weboldal, csak egy emailcím. Felkeltette az érdeklődésünk. Jelentkezünk az álláshírdetésre.



Aztán jön egy sablon email, hogyan lehet pénzt keresni egyszerüen bárkinek. ( családanyák, nyugdíjasok, idősek, fiatalok)

A munka lényege: A munka, másolásból áll, és ezek e-mailen keresztüli eljuttatásából, a

megadott címekre igény szerint.( szó szerint másoltam a "tájékoztató anyagból")


A tájékozatatóbanvan megint egy érdekes rész:) kimásoltam:

Azért e- mailben küldöm, mert ez a legcélszerűbb. Egyrészt gyorsabban jut el Önhöz a munkacsomag, másrészt

olcsóbb is, hiszen nem kell kifizetnie a postai utánvét költségét. Ezzel is

csak Önnek akarok jót. ( Jaj de kedves, nekem akar jót. Csak az a baj, hogy nincs termék, sem állásajánlat. Fizetek a semmiért, egy infó csomagért, amivel kitörölhetném... , ha postán jönne, de még arra sem jó, mert emailben jön)


De ahhoz hogy a munkát megkezdhessük, természetesen kell rendelnünk egy csomagot 600 néha 700, sőt láttam 900 Forintért is! Az összeget fel kell adni rózsaszín csekken postán. És a megrendelő lapot vissza kell küldeni annak aki ezt a tájékoztatót küldte!


( Egyébként a tájékoztatóban hangsúlyozzák, hogy pár száz forintról van szó, és ennyit lehet maximum bukni, de bizzunk benne, mert ez nem fog bekövetkezni)


Bizunk, kifizetjük, várjuk az állás, munka ajánlatot! Megjött, huh izgatottan nyitom meg az emailt, végre van munkám! Aztán hatalmas csalódással olvasom: kb ugyan az a levél , mint az előző tájékoztató és a végén van négy név, és cím, oda szépen alulra írjam be magam, és a többieket eggyel csúsztassam fel. A negyedik kiesik???? Az állásajánlat: apróhírdetéseket feladni, minél több embertől kicsalni a 700 Forintot, és aki fizet, annak ezt tovább küldeni, így ő nekem fog dolgozni.... Kb ennyi, egy nagy nulla, fizetsz a semmiért!! ( okosan ki van találva, mert 700 Ft-ért senki nem fog bíróságra menni, és ennyit sokan hajlandóak áldozni egy munkára)


Így ha akar valaki tovább rendelni, akkor az tőled fog rendelni, és akkor te fölé fogsz kerülni, így a kettes számú ajánlatot tőled rendelik, és így tovább, egészen addig amíg te kerülsz negyediknek, és onnan kiesel!! 4 semmitmondó anyag, egyre drágábban. Ez az igazi otthoni munka, ez az igazi állásajánlat!



Ennyi erővel pókerezzél is a neten, vagy dobálj 700 forintokat a szemetesbe. Ez kb. annyira pénzkeresés innen nézve. Úgyhogy 18:37, mielőtt baromságokat beszélsz, nézz kicsit utána, milyen a "netes meló" a valóságban.


Kedves kérdező, ha ezután se hinnéd el, keress rá Google-ban, hogy "internetes munka átverés". Ki fog dobni pár ezer találatot - és ez csak a MAGYAR oldala az átverésnek, a yessplust, az adsense-t meg a többi ilyen szart már meg se említem. Egyiknek se dőlj be - mindegyik átverés, a végén te szívod meg.

2010. nov. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Jesszus, MasnaposHegyoldal, te vagy nagyon buta vagy, vagy nagyon fiatal.

Te az internetes átverésekről írsz. Az internetes munkáróül meg gőzöd nincs. Igaz, nem meglepő, az itt kérdezők jelentős részének sem, pedig csak Google kell hozzá.

Kapásból írtam vagy négyféle interneten végezhető MUNKÁT.

Amit itt mindenki keres, az az, hogy munka nélkül hogy kaphat pénzt. Pontosan akkora az esélye interneten munka nélkül pénzt keresni, mint a való életben. Ott is választhatsz, hogy dolgozol, vagy belépsz valami piramisjátékba. Ott tudni szokták már az emberek, hogy a piramisjáték nem állás.

Mitől lenne ugyanaz állás a neten?


De ugyanúgy vannak neten végezhető valós állások, mint in real life. Csak ugyanúgy semmit nem érsz vele, ha nem értesz semmihez.


Azt senki nem várja, hogy nulla képzettséggel felveszik valahová heti négy órában papírokat tologatni és ezért fél millát kap majd havonta. Az interneten viszont ezt várják az emberek.


Nem, értem, nem értem...

2010. nov. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nagyon buta, és 25 éves vagyok. Azért beszélek az internetes átverésekről, mert mindegyiket internetes munkának maszkírozzák el, de valódi szolgáltatás nincs (ahogy fizetés sincs), a weblapon leírt tevékenység meg kamu.


Egyre több ilyen-olyan oldal van, ami változatos netes munkákat kínál az odatévedőnek (akár még fizikai munkát is),de miután befizetted az előleget, lófszt se látsz a dologból.


Jellemző módon azok a legnagyobb átverések ahol még külön ki is van írva a weblapra hogy "valódi munka, nem átverés, 100%, én már ennyit meg annyit kerestem vele"...

2010. nov. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem !!Nem tudsz!!Mert ha annyira értenél a nethez hogy azzal pénz tudjál keresni akkor nem itt kérdezősködnél hanem ott nyomnád a melót ezerrel.Aki csak úgy odatéved egy-egy ilyen hirdetésre és lecsap mind kacsa a zöld takonyra azt úgy lehuzzák mint a sicc.
2010. nov. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az föl sem merült benned, hogy azért nem keresek pénzt a nettel, mert nem lehet? :$
2010. nov. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!