Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Otthon illatosítása? Kellemetl...

Otthon illatosítása? Kellemetlen szagok eltüntetése?

Figyelt kérdés

Mivel illatosítsam a lakást, hogy mindig kellemes illat legyen?

Illóolajra gondoltam, de nem tudom hogyan alkalmazzam. Van párologtatóm, alá mécses helyezhető. Kell vizet önteni rá és abba az olajat, vagy csak olajat?

Milyen olajat használjak? Megfelelőek a 100-200 Ft-ért kaphatóak, vagy speciális olajakat kell venni, ami már árban húzósabb?


Párologtatáson kívűl még hogyan használhatom az illóolajakat a lakásban?


(A rendszeres, mindennapi szellőztetés ellenére mindig állottnak érzem a lakásban a levegőt. Rendszeresen bútorápolóval átkenem a bútorokat, minden nap felmosok, porszívózáskor is illatosítok, mégis mindig érem. Segítenétek bevált tanácsaitokkal?)


2010. nov. 8. 15:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én illóolajokat használok a szobában, de nem gyújtok alá, csak kis tálkába vízbe csöppentem. Ja, és 100% illóolajat veszek, nem illatosított olajat.

WC-be ajánlják kis tálba szódabikarbónát, az állítólag beszívja a szagokat (még nem próbáltam), meg a hűtőben is.

Meg a mosott ruhától is jó illat lesz.

2010. nov. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat! A wc-vel nincs probléma. Ott persze mindig jó illat van. Most azt az új bref wc frissítőt vettük, amit bele kell nyomni és nem igényli a cserélést, jó illata van.


Szívesen illatosítottam volna kezdetektől, de albérletben lakom, csak a hálószoba volt frissen festve, mikor átvettük, a többi helyiség már pár éve.

2010. nov. 10. 13:31
 13/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! A Chanel illat nagyon tetszik, fűszeres parfűm illat. Nagyon kellemes és erőteljes.
2010. nov. 16. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!