Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Le szabad húzni ételt a wc-n?

Le szabad húzni ételt a wc-n?

Figyelt kérdés
Nem tudom szabad e, de nem akarom, hogy a kukába rohadjon, szaladgálni meg nem akarok vele közkukákhoz, esetleg le lehet húzni a wc-n? Tészta és rizs amiről szó van
tegnapelőtt 18:14
1 2
 1/13 anonim válasza:
67%
Legfeljebb ha majd intézed a dugulást.. Ne legyél rest szerintem kivinni a közkukába. Sokkal jobban jársz vele.
tegnapelőtt 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De miért dugul el? Ha tésztát ennék és hánynék akkor is eldugulhatna? Meg a széklet miben másabb, vagy hogy lehet, hogy az nem dugítja el a wc-t, lehet h*lye vagyok, de tényleg nem értem, ha részletbe engedném le, hogy mondjuk egy maroknyi ételt 6 lehúzással?
tegnapelőtt 18:44
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem tesz jót rendszeresen oda önteni, mert a zsír odaragad a csatorna falára és dugulást fog okozni.
tegnapelőtt 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
75%

#2


Amit visszahány az nem ugyanolyan darabban jön vissza,ahogy azt elkészítetted,mellé társul folyadék is. A székletnek pedig más az állaga is,illetve a bomlása is.

tegnapelőtt 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem fogom rendszeresen, csak hébe hóba gondoltam, altalaba elfogy az étel
tegnapelőtt 19:10
 6/13 mindentudó99 ***** válasza:
67%
Miert kerdezed meg hamár úgyis eldöntötted hogy ott húzod le? Kukába normális ember csak úgy nem borítja be. Zacsiba kell tenni nincs szag
tegnapelőtt 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Anyukám 30 éve önti a WC-be a kaját. A titok hogy vízzel felonti, és tesz bele mosogatószert. Meg nem dugult el pedig panel.

Jó a töltött káposztát vagy az ilyen nagy kaját ne öntsd oda, de főzelék, tészta, rizs, stb mehet.

tegnapelőtt 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

A maradékot tedd a fagyasztóba, és csak akkor tedd a kukába, ha viszed le a szemetet. Így nem büdösödik a konyhai kukában.


Nagy az esélye, hogy dugulást okoz. A tészta, rizs szilárd állagú, összeáll a csőben hajszálcsomókkal, egyéb darabos, zsíros szennyeződéssel egyútt és létrejön egy dugó, amin egyre több minden fennakad. A széklet egy emésztés után maradt salakanyag, a tésztához képest puha, nincsenek szilárd részei, kevésbé akad fenn. Persze a nagyon keskeny keresztmetszetű csöveknél volt használatban a darálós wc, ami a székletet aprítja hogy ne okozzon dugulást. Szóval néha még az is tud.

tegnapelőtt 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

6-os, nem még nem döntöttem el

7-es köszi a tippet:3

8-as panelban lakok, nagyon kicsi a hűtő, csapig van a fagyó mert a meló miatt nincs időm főzöcskézni, ha egy kisebb jégkrémet be akarok tenni a fagyóba ahhoz is rendkívüli agyfunkciókat kell alkalmaznom

tegnap 15:36
 10/13 anonim ***** válasza:
Társasházaknál jellemzően a földszinten vagy szuterénben fog dugulást okozni, amit fent beleöntenek.
ma 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!