Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Csendháborítás miatt hová...

Csendháborítás miatt hová lehet fordulni?

Figyelt kérdés

A felettünk lakó teljesen kikészít. Kicsit több, mint egy éve laknak itt és azóta tűrök. Folyamatosan, de szó szerint folyamatosan dübögnek reggeltől késő estig/éjfélig. Ezt úgy kell érteni, mintha napi 15 órán át ugrálna valaki a padlón. Fogalmam sincs mi a jó büdös P!csát csinálnak. Egész álló nap zeng a lakásunk miattuk. Plusz folyamatosan hallgatom kell a szexuális tevékenységeiket. Éjjelente 2-3-4 órát fennt vagyok mert képtelenség aludni, éjszaka is fennt vannak. 2 hónapja írtam nekik egy levelet, le se sz@rták.

Elegem van belőlük! Hova tudok fordulni?


szept. 14. 22:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Füldugóval is próbáltam már aludni, azon keresztül is hallom/érzem a dübögést. Pluszt nehogy már ne lehessen nyugodtan élni a saját lakásomban, lassan a föld alá ásom magam, hogy ne egész álló nap a dübögést halljam. 22:09 van, és jelenleg is órák óta zeng a plafon, mintha folyamatosan bútorokat tologatna 10 ember miközben verik a lábukat a padlóhoz. Egyszerűen kibírhatatlan amit művelnek! Felszólítottam őket egyszer, nem hagyták abba, hivatalos helyen hol lehet bejelenteni?
szept. 14. 22:10
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
Jegyző. Ha nem segít, a legközelebbi szerszámbolt, és vegyél egy baltanyelet, majd...
szept. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szept. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Csöngess be hozzájuk. Főleg szex közben.
szept. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Én az ilyet általában úgy szoktam kezdeni, hogy beszélek velük. Nem pedig felszólító levéllel.
szept. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Jegyzőnél lehet birtokvédelmi eljárást kezdeményezni.

Nincs náluk gyerek, vagy kutya ami rohangál és az dübög?

Tulajdonosok vagy bérlők? Ha bérlő akkor a lakás tulajdonosának szólj először. Én is voltam ilyen helyzetben és a tulajjal beszéltem. Egyszer szólt nekik, másodjára kirakta őket. Szerencsére én füldugóval el tudtam viselni (ezt próbáld ki: [link] ) Bár amikor párzottak azt ezen keresztül is hallottam.

szept. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
Közjegyző, birtokvèdelem csendhàborítás miatt. Közös k. házirend megszegès, csendhàborítás
szept. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7. a közjegyző az teljesen más! :D
szept. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Panel az pedig ilyen, ha valaki simán járkál olyan mintha egy építkezésen lennénk. Egy komplett dübörgés mikor a felső szomszédom közlekedik, pedig csak simán sétál. Bár ha engem ez zavarna biztos nem leveleket küldözgetnék neki hanem normális hangnemben beszélnék velük.
szept. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Lehet
szept. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!