Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szobában mitől lehet korom...

Szobában mitől lehet korom szag ha nincs kályha?

Figyelt kérdés

egy kémény ment a szobám falában, mert a másik felén volt a nappali. a kémény csatlakozásokat lent megszüntettem, fent a kéményt nem bontottam el. Lehetséges, hogy áll benne a korom, nem tudom.


Mitől áradhat korom szag az egész szobában? de a fal másik oldalán semmi.

Ha lebontom a kéményt és a padláson befedem, hogy ne kapjon se nedvességet se semmit, akkor elmehet a szag?


szept. 14. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Nálunk az egyik szoba közfalába néhány db kéményból bontott tégla is került. Ha zárva van a szoba ajtaja enyhe korom-, ill. füstszag van benn. Vakolva van, festve volt már többször, de zárt ajtónál még mindig érezni. 1982-ben épült. Tehát nagyon komolyan el kell távolítani mindent, ami a kéménnyel összefügg, mert keresztül megy a szag a vakolaton is.

szept. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen én is csak akkor érzem ha nincs szellőztetve egész nap, mint most az esős hideg idő miatt. Megnéztem a képeket nálam kormos tégla nem került be. Bosszantó..
szept. 14. 22:10
 3/7 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy ez a gond?


[link]


Decemberben készült el, de az első fotóm januári.

szept. 14. 22:45
 4/7 A kérdező kommentje:
Az áthidaló feletti részről van szó. A néhany hely, ahol nem száradt, ott kormos lehetett a tégla?
szept. 14. 22:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehetsèges. Szagold a kèmèny falát körbe mindenhol. A kátrány szag át tud jönni idővel ha olyan volt a kèmèny.
szept. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet, de én egy függőleges repedést is látok, az nem a kémény fala?
szept. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam is van egy ilyen szoba ahova a kéménynek volt nyílása. Be lett tapasztva, de valahogy mégis átszivárog néha a szag.

Érdekes dolog a kémény és az abban lévő korom és egyéb égéstermékek... át tudnak valahogy nyomulni mindenen egy idő után.

szept. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!