Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vezet (ett) valaki itt háztart...

Vezet (ett) valaki itt háztartási naplót (havi költségekkel)? Ha igen, nincs valami jó kis táblázatotok hozzá?

Figyelt kérdés

Nem akarom papíron vezetni, azt a férjem nem látja át. Viszont a napokban lévő 2. szülésem miatt nem is fogok tudni csinálni semmit, jó lenne, ha van valakinek valami bevált, amit "át tudnék venni". :))


Köszi!


2010. nov. 3. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Én még egyetemista vagyok, saját családom nincs, de pénzszűke híjján 2 éve vezetek költségvetést. Én csak füzetbe írom, kategóriák szerint: kaja, tisztítószerek, ruházkodás, közlekedés, stb. Hó végén összegzem és fogom a fejem :) Excelben lehet hozzá készíteni egyszerű táblázatot, ami menet közben össze is adná kategóriánként, és összesen is, de szerintem épp elég, ha hó végén összegzitek, és ha visszább kell venni kicsit, akkor látjátok, hogy hol. Én szeretem ezt a módszert, sokkal könnyebb kontrollálnom magam :)


Gratulálok a babához, sok egészséget nektek!!


25/N

2010. nov. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézz szét a microsoft oldalán a templatek között. Ha esetleg 2007 vagy 2010-es verziójú office-otok van, akkor ott a templatek között már rengeteg ilyen jellegű táblázat van. Csak válaszd ki a legmegfelelőbbet.
2010. nov. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!