Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen otthonról végezhető...

Milyen otthonról végezhető kétkezi munka van, amiért fizetnek?

Figyelt kérdés
Nem varrásra gondoltam e kérdés alatt. Egy kétgyermekes hölgynek kellene a munka.
szept. 8. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Bármi amihez értesz, vagy amiben jó vagy. Ha kérdezned kell az elég szar helyzet.
szept. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egy hölgy kilátástalan helyzetben van. Tippeket várok a válaszolóktól ez ügyben.
szept. 8. 23:11
 3/12 Szabi15 ***** válasza:
42%
Helyileg hol? Nem tudom van e még ilyen, de sok évvel ezelőtt anyumhoz hoztak egy rakás papír anyagot, amiből hajtogatni kellett dolgokat, vagy borítékolni, aztán elvitték, és ezért kapott pénzt. Darabra ilyen egy forintokért. Nem tudom ilyen létezik-e még, és ha igen hogyan lehet rábukkani, de ez tipikus ilyen meló volt.
szept. 9. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Gyimesekben
szept. 9. 06:26
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem Románia tulsó fele nemcsak messze van Mo-tól, de az, hogy ott milyen lehetősègek vannak, itt nem tudjuk. Hiába a sok tipp, ha ott nem èrhető el, nincsen. Kell a környèk adottsága, lehetősègei, ezt meg az tudja aki ott èl.

Hiába a rongyszőnyeg, amit nálunk átvesznek, hiába a netes munka, ha nincs vègzettsège, vagy nincs olyan net.

szept. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Gondolom van hasonló Román fórum, ott kèrdezd.
szept. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs erre munkalehetőség. Tisztítószerek, háztartási és kozmetikai szerek eladásán kívül. Olyanra gondolok, mint Better Style és társai. A hölgy sajnos nincs is olyan szinten, hogy online munkát tudjon vállalni, a levelezéséből ítélve.
szept. 9. 07:07
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
8, erre olyat írnék, hogy az internetről is letiltanának, szégyelld magad 😡
szept. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Az oboázás mióta kézi munka? A kézi munka az kézi munka...
szept. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%

Ezekbol a Betterstylebol se fog sokat keresni, lassan minden utcaban csinalja valaki.

Gyimesbe meg a környéken levo városokbol nem éri meg kivinni semmit falura, konkretan Csikszeredaban is rengeteg a munkanélküli anyuka, nemhogy a kozeli falvakban.

Itt sajnos apukanak kell többet eloteremteni, vagy elgondolkodni a költözésen.

szept. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!