Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen ledcsíkot vegyek a...

Milyen ledcsíkot vegyek a konyhaszekrény alá?

Figyelt kérdés
A konyhaszekrény alatt van egy 220-230as kiállás, amit egy villanykapcsoloval lehet kapcsolni. Arra lehet csatlakoztatni egy LED csíkot vagy egy lámpatestet keressek hozzá?

aug. 18. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Ha van már eleve kapcsolód akkor bármilyet vehetsz. Nekem kellett egy olyan dugót tennem bele először ami kapcsolós volt.

Nézd meg milyen hosszúságban kell a szalag, mert lehet venni készen már 5m-eset is, de ha hosszabb kell akkor lehet venni méterre is, csak rá kell keresned a neten.

Hogy LED kell neked vagy lámpa az attól függ milyen megvilágítást szeretnél. A LED csík inkább hangulatfény, arra volt nekem jó, hogy reggel korán ne az éles lámpafényben kelljen reggelit csinálni, de arra nem elég, hogy a konyhai munkákhoz elég világos legyen. A lámpák mellett volt felrakva egy LED szalag végig a felső szekrény alatt, a lámpák felett elvezetve.

Ha erről a kiállásról szeretnéd megoldani a rendes világítást akkor ahhoz egy LED szalag, LED csík nem lesz elegendő.

aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom a márkáját, de nálunk mozgásérzékelős kapcsolója van, és ez nagyon bevált, praktikus, nem kell tésztás vagy mosogatólés kézzel kapcsolgatni.
aug. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!