Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha NAGYON büdös a...

Mit tegyek, ha NAGYON büdös a hűtőm fagyasztója???

Figyelt kérdés

Ket hónapra elutaztam, kihúztam a hűtőt előtte, de en h*lye a fagyasztójában felejtettem egyetlenegy valamit.

Mire hazaértem megrohadt es olyam bűz terjeng benne, amitől a gyomrom kifordul!!!!!


Kb mint a hullaszag.

Mit tegyek????? Ettol meg lehet szabadulni???


Kimostam hypoval es ecettel is, de semmit se tompult. Szellőztetni egyelőre nem tudom. Fel orat hagytam nyitva es atjarta a lakast a rothadt szag.


Valaki tud segíteni? Van megoldás??



aug. 6. 07:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ezt írják róla, ez alapjáén megtalálod és takarítsd ki!


Az Electrolux hűtőkben található leeresztőcsap (más néven lefolyó) a hűtő leolvasztása során keletkező víz elvezetésére szolgál. Ez a komponens fontos szerepet játszik a hűtő belsejének tisztán tartásában és a jegesedés elkerülésében.


Tisztítása és karbantartása:


Helymeghatározás: A leeresztőcsap általában a hűtő belsejében található, a hűtőtér alsó részén, közel a hátfalhoz.

Tisztítás: Ha eltömődött, használjon meleg vizet és egy vékony tisztító pálcát vagy drótot a csap megtisztításához. Vigyázzon, hogy ne sértse meg a csövet.

Rendszeres ellenőrzés: Időnként ellenőrizze a leeresztőcsapot, hogy megbizonyosodjon róla, hogy nincs eltömődve, és a víz szabadon áramlik.

Gyakori problémák és megoldások:


Eltömődés: Ha a víz nem folyik le megfelelően, valószínűleg eltömődött. Tisztítsa meg a fent említett módon.

Jegesedés: Ha a leeresztőcsap környékén jegesedést tapasztal, próbálja meg meleg vízzel felolvasztani a jeget.

Szivárgás: Ha szivárgást észlel a leeresztőcsap környékén, ellenőrizze, hogy a csap helyesen van-e rögzítve, és nincs-e sérülés a csövön.

aug. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Koszonom!
aug. 13. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!