Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Saját hitelemet át tudom...

Saját hitelemet át tudom "ruházni" másik ingatlanra?

Figyelt kérdés

röviden kifejtve: van egy felépült ingatlanom, melyhez 20 évre elköteleztem magam bank felé is (állami támogatású forint hitellel)

létezik-e olyan lehetőség, hogy ezt az ingatlanomat most eladom, és a banknak nem fizetem vissza a fennmaradó hitelt, hanem építek egy másik ilyen értékű házat, és a korábbi hitelemet az új ingatlanra fizetem tovább? (azaz fedezetet cserélek)

köszi minden szakértői véleményt!


2010. okt. 31. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy szóval:


NEM.

2010. okt. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Hatalmas baromságot irt az elözö, a bankal kell egyeztettni, ha ér annyit az "új" házad, lakásod, mint a régi akkor a bank simán a másikra teszi a jelzáloghiteledet.
2010. nov. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi, ez jobban hangzik...
2010. dec. 1. 08:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Ma voltam a bankban, nekem is van jelzáloghitelem (forintban) , és mekérdztem az ügyintézöt, hogyha elcserélném a lakásomat egy másikra, arra át-e tehettem a hitelt. Szóval lehet! (de annak is van sajna dija)

A 2. válaszadó voltam

2010. dec. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!