Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mivel lehetne a galéria...

Mivel lehetne a galéria szintjét hűteni?

Figyelt kérdés

A ház amiben élünk galériás és borzasztó meleg van fent most nyáron. (Ez az első nyarunk itt)

A klíma lent van,de felszorul a meleg levegő és ott nem lehet megmaradni.

Mivel vagy hogyan lehetne megoldani hogy ott is lehüljön?


jún. 29. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg rossz helyen van a klíma vagy alul van méretezve.

Alapvetően keveri a levegőt folyamatosan, így oda is el kéne jusson. A szoba legmagasabb pontjára kellett volna tenni.


Galéria == egy összerakott szint egy szobán belül, jellemzően egy ágy.

jún. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
megjegyzem, ha a galéria egy totál leválasztott rész, inkább egy emelet és nagy területű, akkor oda nehezebben fog eljutni a levegő, főleg ha pl a szint alatt van a klíma.
jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen,valószínűleg rosszul neveztem,csak ez a szó jutott eszembe róla.

Elég nagy egyébként, nem tudom,hogy pontosan mekkora ,de egy nagyobb szoba méretű,annyi,hogy nincs leválasztva,egy a légtér a lenti szinttel.(egyébként praktikus és szeretjük,de borzasztó, hogy mennyire fel tud melegedni) A klíma nagy teljesítményű elméletileg,viszont valóban nem a legtetején van a falnak...

Lent jéghideg volt a klímától itt fent meg fullasztó meleg,mintha beszorult volna a levegő. Kinyitottam az ablakot ,hátha cserélődik csak annyit értem el,hogy elkezdett lent is melegedni nyilván. Úgyhogy sehogy sem jó...

Esetleg ventilátorral még lehetne gondolom forgatni a levegőt ,de az is csak a meleg.. remélem esetleg jön majd egy ötlet,mert nekünk fogalmunk sincs,hogy mit kéne kezdeni ezzel. A férjem a nappaliban alszik a kanapén én meg fent szaunázok. 😃

jún. 29. 23:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljesen egyértelmű. Kell egy klíma fentre is. Ennyi.

A hideg levegő lefelé száll, a meleg fel. A fizikát nem tudod megb...ni.


Mókolni lehet, pl láttam videókban ilyen fóliából tákolt csöveket amivel elvezették a levegőt a klímából máshova (is).

jún. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Klima plusz ventillátor
jún. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szigetelest kell rakni a födémre/ galéria mennyezetere. Min 25 cm legyen összesen, de a galeria miatt inkább 35-40 es nem fog felmelegedni
jún. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!