Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nem gáz a fekvő galéria? ...

Nem gáz a fekvő galéria? nem veri be az ember a fejét, ha akciózik az ágyba vagy ilyenek?

Figyelt kérdés

jan. 7. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom előfordulhat persze. :)
jan. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Azért egy fekvő galéria sem kell, hogy arról szóljon, hogy 30 cm-re legyél a plafontól. Általában úgy csinálják, hogy ülve azért kényelmesen el lehessen férni.

Kis lakásban, ha az jól galériázható, akkor nagyon sokat számít egy szerencsésen elhelyezett galéria. (Még ha vizuálisan esetleg haza is vágja a szobát, funkcionálisan akkor is megérheti)

jan. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem egy nagyon magas exem lakott ilyen helyen, ő állandóan beverte a fejét a galérián, simán is, nem kellett semmi komoly akció hozzá. Én 170cm vagyok, csak kétszer vertem be a fejem nála.
jan. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Nem gáz, csak kényelmetlen lehet. Különösen, ha éjszaka közepén veséd van.
jan. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

4# mi az hogy,ha az éjszaka közepén veséd van?

Neked napközben nincs veséd,csak az éjszaka közepén?

jan. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Ez afféle bizalmasan, picit viccesen szokták arra mondani, ha hugyoznia kell az embernek. Nem tehetek róla, hogy életedben nem hallottad.
jan. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy miért lett a 6#

válaszoló válasza lepontozva, normális válasz

jan. 7. 16:53
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább azért gáz, mert szar rajta aludni a meleg miatt, digni meg aztán főleg...
jan. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Sokat dugtam ilyen helyen hát nem volt jó, mikor hátulról kefélem a csajt oldalra vagy valamerre hajolni kell.

Aztán a csaj nem tud rendesen lovagolni mert be veri a fejét.


Alvás szempontból borzalmas mert mindig dög meleg van.


Ha wc re kell menni esete közepén tuti hogy teljesen fel fogsz ébredni mert létrázni kell.


Most lesz saját lakásom és ezek miatt nem lesz galéria pedig alapból ha ezeket nem tudnám jó 5 letnek tűnne.

jan. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A galéria magasságától függ, hogy mire elég. Ezért csak olyan helyen érdemes csinálni, ahol megvan hozzá a kellő belmagasság.

Én anno olyan galérián dugtam sokat, ami kb. 150 magas volt. Ott észszerű megoldás volt a galéria. A létrázás nyilván utálatos dolog, de mivel csak egy nagy meg egy kis szoba volt (óriási belmagasságú, azóta lebontott bérházban), így 2 galériával 2 plusz hálószoba jött létre.

jan. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!