Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi vált be legjobban szúnyogok...

Mi vált be legjobban szúnyogok ellen?

Figyelt kérdés
jún. 26. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Chemotox és megelőzésre az OFF rovarriasztó.
jún. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Olyanra gondoltam hogy bejön nappal a.rohadek és nappal csíp, ami összeszedi a mocskokat!
jún. 26. 18:49
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Nálam szúnyogháló van az ablakokon és a bejárati ajtón meg függöny , elég jól működik.
jún. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Szúnyogháló, csukott ablak.
jún. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Nálam a szúnyogháló van az összes ablakon, és folyamatosan megy a klíma. Ha be is jön valami az pillanatok alatt megfordul és kimegy magától, csak ki kell nyitni neki ismét az ajtót.
jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 mindentudó99 ***** válasza:
Vape elektromos szunyogriasztót használtam régen
jún. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy teniszütő szerű elektromos van. Ez elég jól aprítja őket, de csak éjszaka, amikor odavonzza a kék fénye. Nappal csak hadonászva lehet elkapni vele. USB töltőről és saját akkuról is működik. 3000 V feszültséget állít elő, ami egy-egy hangos elektromos kisüléssel égeti halálra a röpködő rovarokat. A lódarazsat is képes kinyírni.
jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7.

Nem rossz!

És ha hozzáérsz megráz ?

jún. 26. 21:00
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem ráz meg, van rajta védőháló mindkét oldalon és közöttük van az áram alatt lévő rácsszerkezet.

Ilyesmi mint ez:


[link]

jún. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szúnyogháló.
jún. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!