Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lakótelepen hogyan használjak...

Lakótelepen hogyan használjak pottyantós illemhelyet?

Figyelt kérdés
Lakótelepre költöztem, azonban nem igazán vagyok mwgbarátkozva az illemhellyel. Eddig nagyon ritkán használtam angol wc-t, de most rá vagyok kényszerülve. A szüleimnél otthol csak pottyantós van, azt szoktam meg, és ez az angol wc nekem elég kényelmetlen. Hogyan lehetne ezt megoldani itt a lakótelepen? Nem szeretnék csak ezért elköltözni.
jún. 24. 21:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
29%
Én az erkélyre csináltam magamnak egyet, 40l-es vödröket cserélgetek benne,hogy ne kelljen kimerni.
jún. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
45%

Keress rá a neten úgy hogy alomszék. Bár nem tudom, hova tudod vinni komposztálni.


Igen a sok felvilágosult modern ember hihetetlenkedik a kérdésen, közben meg bele sem gondol, hogy ő meg az IVÓVIZÉBE szarik.

jún. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!