Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy lehet kibírni az éjszakát...

Hogy lehet kibírni az éjszakát nyáron klíma és esti szellőztetés nélkül?

Figyelt kérdés

Otthon tök jó idő van, szellőztetünk egész éjszaka és így szuper, jól alszunk.


De hétvégén megyünk a szüleimhez és náluk mindig 30 fok van bent kb, mert anyukám nem engedi hogy bárki szellőztessen este. Az ablakokat csak bukóra szabad nyitni, és le kell engedni sűrűre a redőnyt. Azzal indokolja hogy máskülönben tele lesz a ház rovarokkal - ami amúgy igaz, valamiért nem hajlandók szúnyoghálót felrakni. Természetesen próbáltam már korábbi években mégis kinyitni az ablakot, de egyből észreveszi és megy is becsukni.


Szóval lényeg hogy nincs sok opcióm, nem tudok klímát vagy szúnyoghálót venni más házába. Hogy lehet így kibírni az éjszakát és aludni? Van valami csodatrükk? Már felmerült az is hogy inkább a kocsiban aludnánk a ház előtt 🥲


jún. 20. 15:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Vegyél nekem ajándékba egy szúnyoghálót, amit segíthetsz is felszerelni. Ha nem fogadja el, akkor este hazautaztok.

Ha ennyire fafejű valaki, nem biztos, hogy ott akarnám tölteni az éjszakát.

jún. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Simán tudnának venni/felszereltetni, apukám is akarna, anyum aktívan ellenzi.

Csak ottalvással tudunk menni a távolság miatt, nem tudunk hazajönni éjszakára.

jún. 20. 15:24
 3/18 anonim válasza:
62%
Vegyél szegény szüleidnek egy klímát. Vagy magadnak egy mobil hordozható klímát amit bekapcsolsz este.
jún. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%

Anyukádnak van valami mentális betegsége?

Ha nincs semmi betegsége, akkor nem értem, hogy nem lehet vele megbeszélni, normálisan.


Ha külön szobában alusztok, nyisd ki az ablakot és zárd be az ajtót.

Ha ez nem megy, akkor előbb-utóbb elalszik, nyisd ki akkor :D


Végső megoldás, ha nem mentek többet...

jún. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#3

Miért vegyek én klímát másnak, pláne ha az illető nem akarja?


#4

Nincs semmi betegsége.

Nincs zár az ajtón és nem akarunk hajnalig hallgatózni hogy vajon elaludt-e már. (A redőny felhúzásra amúgy is felébredne)

A kapcsolatot nyilván nem akarom megszakítani a szüleimmel csak azért, mert meleg van…. :D

jún. 20. 15:32
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szúnyogháló-fóbiáról még nem hallottam, de úgy látszik, létezik🤔

Ha nem tudtok aludni, járjatok ki félóránként felváltva vizet inni meg levegőzni,. legalább ők se tudjanak aludni.

Apádat nem igazán értem...

jún. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#6

Hát ez van.

De szeretnénk aludni, nem járkálni egész éjszaka…

jún. 20. 15:40
 8/18 anonim ***** válasza:
44%
Nem fogtok😂
jún. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ha mást nem akkor a kocsiban, de fogunk. Csak kényelmesebb lenne azért ágyban…
jún. 20. 15:44
 10/18 anonim ***** válasza:
17%

Ilyenkor mindenki meg akar degleni.



Megvigasztallak, nalam mindig ilyen ido van, januar kozepen is, es meg elek! Es kelambu-ban (olyan, mint a szunyoghalo, csak ki kell kotni, es bele kell bujni) alszom, mert itt van Denggi laz, Zika stb.



Tegyel magad ala furdolepedot, es a fejedre tekerj ra hideg vizes torolkozot. Vegyel egy kis USB-s ventilatort, dugd fel PowerBank-re. En is azt teszem be magam melle a kelambu-ba. Ja, es a ventilatort a labadra allitsd, ne a fejedre, azt tekerd be hideg vizes torolkozovel.



En igy alszom tobb, mint tiz eve, az indonezektol tanultam.



40F incel

jún. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!