Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Eldugult wc kidugítása?

Eldugult wc kidugítása?

Figyelt kérdés
Pontosan én sem tudom mitől, valószínűleg a túlzott wc papír használattól eldugult a wc a lakásban. Próbáltam kidugítani eddig wc kefével való pumpálással illetve ilyen ecetes szódabikarbónás lötyivel de semmi. Wc pumpával még adjak neki egy esélyt vagy kérjem szakember segítségét? A víz amúgy lassan csordogál le, de valójában egyre lassabban. Nem tudom van e értelme ezzel próbálkozni tovább vagy hívjak fel valakit? Tehát pumpa vagy szakember?

#WC #dugulás #Dogulás
jún. 13. 18:09
1 2
 11/15 anonim válasza:

Jók ezek a pumpák…

De láttam már olyat hogy szét nyomta az illesztésnél a csövet.

jún. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Mad Max2 ***** válasza:
38%
wc pumpával kéne próbálkozni
jún. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A tegnapi nap folyamán nagyobb volt az ijedelem mint a probléma. Ahogy kiírtam a kérdést már mentem is wc pumpáért és azonnal kidugult a wc. Az biztos, hogy jobban jártam volna ha azonnal ezzel kezdek mint kísérletezgetéssel meg szódabikarbónával😂De a helyzet megoldódott, köszi mindenkinek.
jún. 14. 05:58
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha csak papír akkor a pumpa simán viszi.

Ha nem akkor lentebb van a dugulás és szakember kell.

jún. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
32%
Csőgörénnyel próbálkoznék először: [link]
jún. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!