Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egyedülállóként milyen étkészl...

Egyedülállóként milyen étkészleted van?

Figyelt kérdés

Mindenből elég lenne 1-2 darab gondolom. Pohár, csésze, tányér, evőeszközök. Viszont nem is akarok minden étkezés után mosogatni feltétlenül. A kávéscsésze helyett esetleg vennék papírcsészét és az eldobható. Viszont nem tudom miből érdemesebb eldobhatót venni és mit mosogatni.

Mosogatógép egy személyre talán túlzás.

Vendégeket nem szoktam fogadni.



máj. 6. 11:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
25%
Eldobható
máj. 7. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Te főznél magadnak? Vagy kesz kajat vennel?

Azert szerintem, a bogrék szuperek.


Vegyel mindenbol kettot, es ha az egyik koszos ott a masik.

Egy uveg pohar, egy bogre, egy serpenyo lapattal, ha pl te szeretnél egy rantottát késziteni reggelire.

2 mely, 2 lapos tanyer. Evo eszköz is jo ha sajat van, mert a fa pocsék, a "muanyag" villa torik. Valogasd meg melyiket vennéd meg, mert fémből is van sok fajta.

Ha nem főzöl, leöblíted étkezes után, majd ott hagyod, ha lesz idot elmosogatod. Vagy rogton elis moshatod őket, 5 percbe tellik, semmi energia az egész.

máj. 7. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Sosem főzök.
máj. 7. 15:12
 14/18 anonim ***** válasza:

#13 Akkor lehet, hogy tényleg nem használnál ki egy normál méretű mosogatógépet. Főleg, ha a rendelt/hazavitt ételt megeszed a dobozból és nem kensz össze vele tányért. Viszont vannak ilyen kisebb mosogatógépek is, barátnőmnek is ilyen van:


[link]


Szóval az eldobható poharak helyett én inkább néhány csészébe, bögrébe, plusz egy ilyen kisebb mosogatógépbe fektetnék a helyedben. De ez én vagyok és tényleg utálok mosogatni. :)

máj. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem használok étkészletet, kínaiban szoktam venni tányért, ha megtetszik, egy-egy darabot. Bögrét is így, kávézni szuvenír bögréket használok. Főzni nem szoktam. Használt bögrét vízzel töltöm, ha nem mosom el egyből, így nem szárad rá a kávé.
máj. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Vegyél mindenből 2-3 darabot, ne készletet. Gondolj arra is, hogy ami törékeny az eltörhet a használat során. Ha nem is főzöl felesleges a mosogatógép, 1-2 perc alatt elmoshatod rögtön használat után. Ne gyüjtögesd, mert akkor szörnyű nehéz hozzáfogni az utált mosogatáshoz.
máj. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Négy darabos tányér, pohár, evőeszköz. Bögre is van 3-4, mind másfajta, csak a kávésból van kettő.

Mindig elmosom evés után, nem szeretem a mosatlant, és 1-2 perc.

Van még hat személyes étkészletem is, de azt csak akkor használom, ha nagyobb vendégség van nálam.

máj. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Rengeteg van, sokat kaptam is, meg vettem innen-onnan, bár olyankor inkább 1-1 darabot. De étkészletem is lett, mindenből rengeteg van. De jól is jön, mert néha nincs kedvem azonnal elmosogatni, szóval van mihez nyúlni.
máj. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!