Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyit kell visszafizetni ha...

Mennyit kell visszafizetni ha felvettük a CSOK-ot 2 gyerekre, de nem lesz második gyerek?

Figyelt kérdés
Jövő év júniusban telik le a 8 év, van egy 5 éves gyerekünk, ő is nehezen jött össze, nem is sikerül második, de már nem is akarunk.

#CSOK,gyerek, lakás, ház,
ápr. 17. 15:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem kérdezd meg ott, ahol felvettétek.
ápr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Megfogom, csak hátha van itt valaki aki ugyanígy volt.
ápr. 17. 17:00
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem meg le van írva a szerődésetekbe!
ápr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ezt a bank tudja pontosan megmondani a szerződésetek alapján.

De itt is egy újabb példa, hogy miért volt hihetetlenül káros intézkedés a CSOK: aki szeretett volna több gyereket, csak nem jött össze, az is szív, mint a torkos borz, ahelyett, hogy arra tudna koncentrálni, hogy azt az egy gyereket, aki van, minél jobb körülmények között nevelje.

máj. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
1 milla körüli összeget kell majd. Ugyanígy jártunk mi is, csak nekünk összejött, de élettel összeegyeztethetetlen fejlődési rendellenesség. A második terhesség szerencsére problémamentes volt, de ezek után jó ez így, nem akarunk mi sem több gyereket.
máj. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ha orvossal igazolom, hogy nem jön össze a második akkor 1 millió kb vagy ha nem igazolok semmit csak nem lett és kész?

Egyébként csak próbálkozunk, de orvoshoz nem mentem, nem akarok lombikra meg ilyenekre menni, már 38 éves vagyok elég egy gyerek, persze ha spontán sikerülne akkor örülünk.

máj. 15. 10:53
 7/12 anonim ***** válasza:

A szerzodest olvassatok el.


Ezert nem jo elore fevenni tamogatasokat a meg nem szuletett gyerekek utan.

En is 2 gyereket akartam de az elso utan azt mondtam a felesegemnek hogy egy is eleg. Meg jo hogy semmi tamogatast nem vettunk fel.

máj. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tudom, már bánom is, de mindig úgy gondoltam 2 gyereket szeretnék, aztán mikor meglett az első rájöttünk, hogy 1 is sok néha.
máj. 15. 12:15
 9/12 anonim ***** válasza:
Muszáj lombikra menned, nem opció, hogy nem mész sajnos, hogyha teljes elengedést szeretnél... Feleségem tesója volt lombikon is, orvosi igazolással ment és úgy sem engedték el. Csak akkro fogadják el, hogyha volt lombik is. Esetleg próbákozhatsz, hogy engedjék el akár csak a kamatot, de nem valószínű, hogy elengednének bármit.
máj. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor inkább visszafizetjük valahogy, de én nem akarom azt a lombikos herce-hurcát főleg, hogy már egy gyereket sem akarunk igazán.
máj. 15. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!