Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Remélem jó kategóriába írom...

Remélem jó kategóriába írom szóval közel laktok a kórháztol hány percnyire? jó ötlet?

Figyelt kérdés
2023. nov. 14. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Én Budapest olyan kerületében lakom, ahol kórház sincs. Eddig ezzel nem volt problémám.
2023. nov. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez nem lenne szempont.

Háziorvoshoz sokkal többet jár az ember, az fontosabb, hogy ő milyen messze rendel.

2023. nov. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem, apukámnak volt 2 stroke-ja és a második tapasztalata alapján döntöttem könnyen vidék mellett, ugyanis helikopterrel gyorsabban bent volt a kórházban, mint az elsőnél a belvárosból mentővel.
2023. nov. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Semmit nem számít. Kórház és kórház között különbségek vannak, ellátásban, hozzáállásban is.

Lehet, hogy amikor rosszul leszel, akkor az a kórház nem fogad mert ott épp nincs olyan orvos ami épp kell és a város másik végébe visznek.


Az tuti, hogy vidéken sok helyen szar kissé. Az állami ellátás rettenetesen ótvar, az orvosok miatt is. Hihetetlenül parasztok tudnak lenni, nem tudom mire föl igazából. Magánban a seggemet is kinyalják, igaz egy vizsgálat már 30-40e Ft. (szerencsére egészség biztosítással max 10e minden vizsgálatom)


Ettől függetlenül magánba is szar eljutni, mert 30-40km kocsival.

2023. nov. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha sietek kb fél óra a Hatvani kórház, azt hiszem az van nekem legközelebb.
2023. nov. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szülés szempontból nekünk nagy szívás volt, hogy nincs a közelben kórház. A közeli rendelőben vérnyomásmérőn kívül nincs semmilyen eszköz, úgyhogy minden vizsgálatra egy órát kellett utazni. Szülni is úgy értünk be, hogy a folyosón szültem meg. Ettől függetlenül szeretek itt lakni, a kórház miatt nem költöznék máshova.
2023. nov. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!