Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mivel lehet otthonosabbá...

Mivel lehet otthonosabbá tenni egy 2 szobás panellakást?

Figyelt kérdés

Olcsóbb panellakásra 1+1 szobásra esett a választásunk, inkább a megspórolt pénzem szeretnénk otthonosabbá tenni.


Láttam 1-2 nagyon szép panellakást, ahol főleg a méretre szabott bútorok, szép fürdőszoba ami az én tetszésem elnyerte. Mellette meg vannak ezek a nagyon kietlen szobák, amibe van egy ágy egy szekrény meg 1 tv, ettől olyan semmilyen, főleg, hogy a panellakás minden zuga ezekből a téglalap, kocka szögletekből áll.


Én arra gondoltam, hogy bútorasztalossal beszélek, hogy tudna-e tervezni, hogy otthonosabb legyen.

Mellette még eszembe jutott szőnyeg.

Szép függöny.

Esetleg szó szerint 1-2 db szobanövény.

Az állmennyezet felmerült de arra szerintem nem áldozunk pénzt.


Nektek mi jut még eszetekbe amitől kicsit belakottabbá válik egy jelenleg üres kis lakás?

Köszönöm a válaszokat.


2023. szept. 28. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
15%
Háziállat.
2023. szept. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nézz szét a Pinteresten, onnan rengeteg ötletet tudsz meríteni. Mert hiába beszélsz az asztalossal, nem fogja otthonossá tenni a lakásodat, hanem elkészíti azt a bútort amit te kérsz tőle. Ne tőle várj ötletet, hanem kész tervvel állj elé.

De manapság az internet olyan ötletek végtelen tárháza, amiből ihletet kapsz a saját lakásod berendezésére.

A szobanövények szerintem is nagyon fontosak, mert életet visznek a lakásba. A függöny meg szerintem alap, de előbb inspirálódj, hogy valóban milyen stílus jön be neked, aztán ahhoz illő függönyt tudsz venni.

Én pl. nagyon szép világítást terveztem az álmennyezetbe, de anélkül is szép tud lenni bármelyik tered.

Én padlószőnyeg-párti vagyok, mert annyira barátságossá, kényelmessé, komfortossá teszi a szobákat. De ez is egyéni ízlés kérdése, ha laminált padlónál maradsz, akkor szerintem mindenképp kell rá szőnyeg, mert anélkül rideg (persze nyilván sokkal könnyebb takarítani).

Úgyhogy szánd rá az idődet, és nézelődj, inspirálódj!

2023. szept. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!