Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A szalagavató kötelező?

A szalagavató kötelező?

Figyelt kérdés
Kötelező keringőzni,kiadni csomo pénzt feleslegesen,hogy szép ruhád legyen? Volt olyan ismerősötök aki szimplán nem ment el a sajátjára?
2010. okt. 17. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
N
2010. okt. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező táncolni,sőt. Mindenki szíve joga szerint dönti el a dolgot. Legalábbis nálunk így volt annak idején. Szerintem biztosan van olyan,aki nem megy el a sajátjára. Én voltam,de nem táncoltam.
2010. okt. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nálunk kötelező volt. az iskolán múlik. ha nem akarsz ennyi pénzt kiadni, kérj kölcsön ruhát.
2010. okt. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az osztályfőnök szedte be rá a pénzt, attól is, aki nem akart táncolni, ebből az összegből fizették a ruhákat. Én pl. nem táncoltam és nagyon igazságtalannak éreztem, hogy kötelező volt fizetnem - helyesebben a szüleimnek fizetniük - mások ruhájáért.
2010. okt. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk nem kötelező.Én úgy tudom, hogy nem is lesz nálunk tánc.

Egyébként, ha úgy van akkor nem kötelező mások ruháját kifizetned. Az biztos, hogy én se , se anya nem fizetné mások helyett. Lehet belőle cirkusz, de ez igazságtalan akkor is.

2010. okt. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
nem volt nálunk kötelező. A ruhát mindenki intézte magának, de volt pár anyuka, akik együtt mentek el a szalonba és ott a több fő után járt valamennyi kedvezmény:)
2010. okt. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Lehet olyan táncot is választani, ami nem kerül egy vagyonba. Mi country-t táncoltunk, ott egyrészt az sem gond, ha nem ugyanannyi fiú van mint lány, mert körtánc, másrészt egy farmerja és egy kockás inge mindenkinek van, vagy ha nincs fillérekért be tudja szerezni ill. tud kölcsön kérni.
2010. okt. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
63%

"másrészt egy farmerja és egy kockás inge mindenkinek van"


Nekem nincs kockás ingem.

2010. okt. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Málunk a fiúk nem táncoltak, mert az egyiknek szalagavató előtt műtötték a térdét, a másik meg edzés miatt nem tudott táncpróbára járni, így csak a szalagtűzésre jöttek, persze ottmaradtak a bulira.Nem kötelező szerepelni, ha nem akarsz. Bár szerintem ha kosztümöt csináltattok, az nem hülyeség, mert később is szükség lesz rá.
2010. okt. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem kötelező. De érdemes.

Nálunk egy lány volt, aki nem akart szalagavatózni. Aztán amikor már minden arról szólt az osztályban, hogy szalagavató így, úgy, akkor csak megjött a kedve és gyorsan "hozzácsaptuk" őt is a koreográfiához.

Szerintem érdemes elmenni, nagy élmény. Mondjuk mi elég olcsón kihoztuk, mindenkit saját ruhában tűztek, nálunk is country volt az osztálytánc, keringőruhát meg jó előre néztünk olcsón. Persze volt, aki rádobott még egy rakás pénzt fodrász, kozmetikus... de sokan egymásnak csináltuk meg és semmivel nem lett rosszabb, mint annak, akinek "szakember" készítette.

2010. okt. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!