Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Felétek is turkálnak a kukások...

Felétek is turkálnak a kukások a szemétben mielőtt elvinnék?

Figyelt kérdés
Mert nálunk kinyitják az összes zacskót és ha találnak benne bármi számukra hasznosat, akkor azt elteszik maguknak.
2023. júl. 28. 10:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, arra sincs idejük, hogy ne az út közepén hagyják a kukát, hanem rendesen visszavigyék a helyére.
2023. júl. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Így van, nálunk is alig győzik legalább az út széléig sokszor elhajítani a kukákat, rohannak, emberfeletti amit ki kell bírniuk, átlagosan 3an vannak 3darab 1600fős falura…
2023. júl. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ninncs idő, nem sűlyednek odáig, megy amugy is addigra már a brazilok kipakolják a fél kukát.
2023. júl. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%

Nem nálunk, de a Balatonon pont kint voltam egy ismerősömnél a ház előtt, és a kukás belenézett, és nekem szólt, hogy a festékesdobozok a tetején veszélyesnek számítanak.


Mondtam, akkor óvatosan tessék beborítani.


Sóhajtott egyet, majd beborította.

2023. júl. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sose láttam még azt se, hogy csak belenéztek volna. Ha úgy gondoljuk, hogy valakinek valami még érték lehet azt nem a kukába tesszük, hanem a tetejére.
2023. júl. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Volt mér ilyen amikor annyira tele volt a kuka, hogy nem tudtuk rácsukni a tetejét - akkor belenéztek, hogy ami benne van az tényleg normál szemét-e. az volt, elvitték.

Meg előfordult, hogy belenéztek, érdemes-e az egész kukát hurcolni vagy van benne 1-2 zsák amit simán kiemelnek és bedobnak a kukás kocsiba, akkor nem kell a kukánkat tologálni oda-vissza.

Amúgy miért zavar ha belenéznek?

Ha találnak benne valamit ami nekik kell miért ne vihetnék el? Vagy azt hiszed megfigyelnek és ehhez keresnek tőled valamit? Akkor elvinnék az egészet és máshol bogarásznák át a szemetedet, nem a kapud előtt. :)

2023. júl. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A kukások legalább nem szórják szét a szemetet, mint a guberálók, na azokkal szoktam ordítani, ha meglátom, akkor is, ha nem az én kukám!
2023. júl. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

Azok miféle kukások amelyikeknek erre van idejük?

Nálunk már azt csináljuk, hogy összehúzzuk 4-5 ház kukájait egymáshoz közel, hogy könnyebb legyen nekik. Sokszort futnak a kocsi után.

2023. júl. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Elofordul. Pl a tetejerol levette a kidobott 20m-es hosszabbitot. Amugy nem turkalnak benne. Jobb is, mert szaros pelenkak is vannak benne.
2023. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nálunk igen, Angyalföldön. Kb a feléig,minden zacsiz kinyitnak, majd ha nem találnak benne semmit értékeset, akkor bedobják. Ha meg igen(főleg plüssökre, és ruhákra gondolok, akkor elteszik maguknak).
2023. júl. 28. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!