Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lehet pénzt úgy megtakarítani...

Lehet pénzt úgy megtakarítani ha egy költöztető cég helyett felbérelek egy két embert és mutatom nekik hogy mit hova kell rakni? (teherautóm az van)

Figyelt kérdés
2023. márc. 8. 05:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%

#10 Betoncipeléssel, talicskázással, falazással, vakolással egyebekkel. Mindent megpróbáltak megcsinálni maguk, a férj, feleség és após. Az após a létráról esett le mert valami rohama lett a meló közben, mentő vitte kórházba és nem is tudott már utána rendesen helyre jönni, neki a háta is tönkrement. Korábban építőiparban dolgozott, de nem tudom milyen munkát. A férjnek a térde ment tönkre. A feleségnek egyéb egészségügyi bajai lettek.

Szakember tudja mit hogyan kell csinálni és van hozzá eszköze is hogy jól megcsinálja. Aki életében először csinálja a maga eszközeivel, annak sokszorosan nehéz. Mi is megtettük a magunk építkezésén amit tudtunk, de maradtunk az általunk kivitelezhető dolgoknál, mint a festés, laminált padló lerakása.

2023. márc. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%
#11: azert ott az epilepsziás roham volt a ludas, nem az építkezés... mondjuk körülöttem mindenkinek tönkrementek az izületei, az irodai munkásoknak a legjobban, hiába nem épitkeztek :)
2023. márc. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Ezek mondjuk mind kis dobozok, egészséges embernek szerintem nem okozna gondot.

De a jelenlegi állapotomban ez csak elvi kérdés így.

2023. márc. 8. 11:06
 14/16 NTBS ***** válasza:
Nincs egy-két cimborád? Ők is biztosan segítenek.
2023. márc. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nincs
2023. márc. 8. 17:44
 16/16 NTBS ***** válasza:
Egyébként lehet. Csak a munka minősége kérdéses.
2023. márc. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!