Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen kádparavánt tudtok...

Milyen kádparavánt tudtok ajánlani, ami strapabíró?

Figyelt kérdés

2023. márc. 1. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi egy tök egyszerű kétszárnyút használunk, szeretjük, most költözés után megint ilyet rendeltünk, szereltünk. De azért függ a kád elhelyezkedésétől, hány fal van körülötte, ilyesmi.
2023. márc. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fix, vagy harmónika ajtós?
2023. márc. 1. 20:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyesmi: [link]

Rá lehet hajtani a falra. Nekünk ez fontos volt a lakásunkban még azért, mert olyan volt az elrendezés, hogy a fix mellett nem tudtunk volna kényelmesen belépni a kádba, a házunkban meg már azért, mert jött velünk a babánk is és az ő kiskádját csak úgy tudom rátenni a nagyra, ha ez rá van hajtva a falra. Mellesleg takarítani is könnyebb, ha arra hajtom, amerre akarom.

Nekem az egyrészes fix paraván rövid, azért nem azt választottuk.

2023. márc. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva - és most biztos jól lepontoztok - a faltól falig kárdparavánon kívül én másnak nem látom értelmét.

Kizárt dolog, hogy a többi mellet ne csapódjon ki a víz zuhanyzáskor. Akkor meg mi értelme? Ja, hogy kevesebb - hát így is úgy is fel kell törölni.

Nekem ilyen van, és imádom:

[link]

Tökéletesen zár, én szépnek is találom, és mivel egyharmadára össze lehet csukni, kényelmesen be lehet lépni a kádba.

2023. márc. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ezért írtam, hogy nem mindegy hány fal van a kád körül. Ha három lenne, én is megfontolnám, de nálunk csak kettő van, üveg kalitkát meg nem akartunk rápakolni. :)

Egyébként egyáltalán nem csapódik ki a víz a kétszárnyú mellett sem, ha az ember behúzódik zuhanyzásnál szélre. Sosem kell felmosni/törölni zuhanyzás után, csak megszokás kérdése.

Ennél viszont, mint nő, nekem az a problémám, hogy a belső oldalát normálisan csak a kádból lehet takarítani, amit én nem szeretek, de ez már szubjektív.

Előző voltam. :)

2023. márc. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!