Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kicsi fürdőszobába való...

Kicsi fürdőszobába való kádparaván?

Figyelt kérdés
Panelban lakom, elég kicsike a fürdőszoba. Ahogy belépek, szemben a kád van keresztbe. Bal kezem felől a csap pulttal, egészen a kádig, jobb kezem felől a mosógép van. Fürdésnél sokszor vizes lesz a pult, muszáj valami megoldást találni. A zuhanyfüggönyöket nem szeretem, viszont a kádparaván nem vesz el még az amúgy is kicsi fürdőszoba méretéből?

#kádparaván #Kicsinfürdőszoba
2021. dec. 25. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog elvenni a helyből. A kád széle fölött fut.
2021. dec. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igazából egy panel fürdőszoba annyira a használhatóság minimuma, hogy nem is igazán van értelme térről és méretről beszélni.
2021. dec. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De, elvesz a kádparaván a fürdőszobából.

A zuhanyfüggönyt félrehúzod, a kád feletti teret is tudod használni. Mosógépből való kipakolásnál a könyöked a kád fölé érhet, kézmosásnál szintén, a kád elé kilépve, törölközésnél szintén. Nincs nagyon hely távolabbra állni. Nálam hasonló elrendezésnél a mosdókagyló meg a kád közt van a karos törölközőtartó, mindkét helyről el lehet érni. Paraván esetén kínosabb lenne. Nekem a zuhanyfüggöny nagyon bevált, 8-10 évente kell cserélni.

2021. dec. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk három panelből álló, leporellószerűen összehajtható műanyag paraván van, amit rá lehet hajtani a falra, így semennyi helyet nem pazarol. Nagyon régi, nagyon szar minőségű, nem tudom, honnan származik, de biztosan lehet kapni manapság is hasonlót.
2021. dec. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az jó lehet. Én még csak fixet láttam.

Rákerestem, és összecsukható/összehajtható/elhúzható kádparaván szavakra is volt találat.

Mondjuk, azt nem tudom, mivel jobbak egy zuhanyfüggönynél, amibe nem üti bele a könyökét az ember zuhanyozás közben, de mindenesetre léteznek.

2021. dec. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!