Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy levegő-vizes hőszivattyú...

Egy levegő-vizes hőszivattyú rendszer kiépítése kb mennyibe kerül egy átlag kertes háznál?

Figyelt kérdés

Nem vagyok otthon a témában.


Az eddigi gázkazános rendszerre rá lehet kötni, vagy szükséges a padlófűtés kiépítése?


Alföldi ház, szóval nem fagyzugos hegyvidék, 2 szobával, konyhával, fürdőszobával.


2022. dec. 29. 12:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, a H tarifás villanyóra sincs meg, amennyiben szükséges hozzá.
2022. dec. 29. 12:40
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd ki, lecsapolják a térséget vagy folyamatos az aszály és vége . 15 eve sem volt biztonsagos ilyet alkalmazni, nalunk extra talajvíz volt évtizedeken át sűrű viharok , de 2 éve pang minden kút .
2022. dec. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Elozo: levego - viz. Szaz levegobol veszi az energiat mint a klima es viznek adja le.


Volt kolleganal sincs padlofutes es teljesen jo. Fancoilokat hasznal mert igy tud nyaron huteni is vele.


Hivatalosan a radiator rossz, ertem?

Valojaban siman jo lehet.

2022. dec. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod kufűteni 40 fokos vízzel a házat, akkor felejtsd el.


Csak a gép kb. 3 millió.

2022. dec. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Most kalkuláltam az enyémet, 3,5 M (nekem/nálunk)

2023. jan. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!