Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ilyen “széfet” ki lehet úgy...

Ilyen “széfet” ki lehet úgy nyitni kulcs nélkül, hogy utána vissza zárja valahogy, én pedig nem veszem rajta észre, hogy ki volt nyitva?

Figyelt kérdés

A “széf” amire gondolok a “pénzkazetta”.

Gondolom kinyitni nem tart sokáig, nem tűnik egy komoly darabnak. Viszont ha már kinyitották vissza tudják zárni, hogy semmi nyoma ne maradjon (kulcs csak nálam van)

Én 2 kulccsal kaptam ismerősömtől. Eredetileg 2 vagy 3 kulcsa van egy ilyennek?

Fontos lenne, hogy ne nyissák ki, de sajnos jelenleg nincs pénzem komolybbra



2022. dec. 24. 02:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Elérhető áron nem létezik olyan amit nem lehet kinyitni/szétvágni.

Ha csak a zárnyítás ellen akarsz védekezni, érdemes a dobozt úgy beépíteni hogy a zárbetét rosszul hozzáférhető helyre essék.

2022. dec. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az igazából mindegy, hogy kinyitják valahogy. Nekem fontosabb az, hogy ha egyszer kinyitják, ugye nem tudják nyom nélkül vissza zárni?
2022. dec. 24. 02:29
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha kinyitják, vissza is lehet zárni. Csak ezzel plusszba nem vesződik a tolvaj.

Minél több csapja van, annál nehezebb nyitni. A 4-5 csapos gyakorlás után nyitható, ezek az olcsó kazetták.

2022. dec. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy sima pénzkazetta, azt bárki ki tudja nyitni akár egy darab dróttal is, és vissza is tudja zárni.

Hacsak nem feltörik a szó szoros értelmében, akkor ugyanúgy vissza is lehet zárni.

2022. dec. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Még egy komolyabb zárbetétet vagy lakatot is lehet nyitni-zárni barkácsmódszerekkel:

https://www.youtube.com/watch?v=dah1sWD3WnY

A pénzkazetta meg valószínűleg ennél három fokkal egyszerűbb zárral rendelkezik.

2022. dec. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Az igazából mindegy, hogy kinyitják valahogy. Nekem fontosabb az, hogy ha egyszer kinyitják, ugye nem tudják nyom nélkül vissza zárni?"

Ebben az esetben egy vékony papírcsikot helyezz az ajtó alá, amely kívülről nem látható vagy nem feltűnő. Nyitáskor ez kiesik, az idegen szemétnek gondolja, tehát nem helyezi vissza záráskor. Ebből te már látod hogy kinyították.

2022. dec. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

"Ilyen “széfet” ... milyen ~???

Konzervbontóval felnyitod, utána veszel egy ugyanilyet. :P

2022. dec. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Vissza zárni hogyan tudják, hogy ne maradjon nyoma?
2023. jan. 19. 22:20
 9/9 anonim ***** válasza:
a 6-os választ olvasd el ismét
2023. jan. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!