Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ki mikor kezdi el kidekoralni...

Ki mikor kezdi el kidekoralni a házát őszre?

Figyelt kérdés
2022. aug. 27. 21:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én szívem szerint már két hete elkezdtem volna, mikor jött a hűvösebb idő, olyan jó kis őszi hangulatom lett :D

De általában így augusztus végén, szeptember elején már nekiállok, ha nem is egyszerre mindennek, de szépen sorban kerülnek elő a dolgok.

2022. aug. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Egész évben dekoralom a házat. Evszakonkent. Nem gondoltam hogy ennyire sokan vagytok akiket nem érdekel ez a téma. Nagyon szeretek dekoralni, imádom a díszeket. A ház előtt illetve a bejárati részt ilyenkor mindig úgy dekoralom hogy a nyári virágokat elteszem máshova és helyettük vásárolok krizantemokat, diszkaposztat, hamvaskat, seprű virágot illetve ültettem volt a tavasszal egy csomó disztokot és azokkal fogok most dekoralni. Az ajtóra kerül egy oszies kopogtató. Nagyobb kosarakba teszek még disztokoket, szárított kukoricát, csipkebogyot... Bent pedig leveles dekorációk, sárga, narancssárga, barna és piros színek dominalnak. Vázákba száraz buzakalasz csokor kerül, illetve a nagyobbakba pampafű. Kis kosárkákba ugyanúgy disztokok.
2022. aug. 29. 07:19
 13/13 anonim ***** válasza:
Bent én is szeretek dekorálni, de nálunk kint a Jóisten az úr, és ha úgy gondolja, akkor vagy szétfújja, vagy eláztatja még azokat a dolgokat is, amiket nem gondoltam volna. Kint csak a beültetett növények/virágok vannak. Dísztököt nem raknék kintre, csak majd bentre, mikor a gyerekeknek az iskolában hellówin lesz :-)
2022. aug. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!