Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Csongrád megyében van valamily...

Csongrád megyében van valamilyen konténeres? Illetve van oldaluk?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Csongrád megyében élek, egy kis faluban, tanyán, nos az előző tulajok itt hagytak egy csomó szemetet, tudni illik, hogy tanyán így oldják meg, de én inkább szortíroznám és elvitetném, jobb mint össze vissza dobálni, nagyon csúnya egy ilyen szemét rakás. Így tehát keresek konténerest aki szállít el úgy mindent is, törmelék, háztartási hulladékok, van bio hulladék is, egyszóval minden ami csak lehet.
2022. aug. 22. 05:48
 1/2 anonim ***** válasza:

hány köbméteres kell, és szelektíven válogatod? ..akkor több is kell..az árakat tudod? Mert meg fogsz lepődni.


Szerintem a gúgli keresőbe írd be csongrádra írva.

2022. aug. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szegeden a KHT. Egy közepes konténer fél havi fizetés!

Én a helyedben szétválogatnám,és a közeli faluba vinném hulladékudvarba,ha van kocsi+futó,a fémet szétválogatva ócskavastelepre.

2022. aug. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!