Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tartsam rendben (és...

Hogyan tartsam rendben (és minél kisebb helyen)a papírjaimat?

Figyelt kérdés
19 vagyok, egy szobával és emiatt limitált hellyel. Mára olyan papírmenyiség gyűjt össze hogy nehezen látom át. Különbözű határozatok (gyámhastóság) , számlakivonatok, jegyzetek, rajzok stb stb... Eddig mindent bele rakosgattam mappákba de ez a renszer kezd nagyon átláthatatlan lenni. Amire gondoltam az a digitalizáció de nem tudom mit érdemes digitalizáni és azokat felhőben vagy gépen hogy tároljam?

2022. júl. 2. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Adatot (főleg ha fontos) akkor minél több helyen. Felhő, külső tároló, CD/dwd, és persze eredeti papíron.
2022. júl. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Netflixed van? Van egy szuper sorozat a rendszerezésről. Mióta megnéztem rend van az asztalomon, előtte egy jó nagy domb volt rajta, full káoszban.
2022. júl. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2#!

Ez melyik sorozat?

2022. júl. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Marie Kondo: "Tiszta öröm" valamint "Rakjunk rendet". Messze állnak tőlem az ilyen jellegű sorozatok, de ez tényleg nagyon jó és inspiráló. Nekem mindig bajom volt a rendrakással, de ez, hogy lehet örömmel is csinálni, fantasztikus.
2022. júl. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szamlakivonatokat kibobod és áttérsz a digitális bankolásra.

Jegyzeteket atnezed, ami lenyeges, arról csinálsz fotót, vagy begepeled, a többit kidobod. Rajzokat szintén atnezed, a felesleget kidobod.

Gyámhatósági határozat nem tudom mit takar, 19 évesen nagykorú vagy, kb esélytelen, hogy arra szükséged van.

szept. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!