Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Érzem a gázszagot, szerelő...

Érzem a gázszagot, szerelő szerint minden rendben. Most komolyan, mit tegyek még?

Figyelt kérdés
Frissen beüzemelt, új Fég konvektorról van szó. Napok óta enyhe gázszagot érzek körülötte, ha "bedurran", azonnal iszonyatosan büdös lesz az egész lakás. Két szerelőt is hívtam, körbefújták, közölték hogy hülye vagyok és bebeszélem magamnak, mert nem ereszt sehol. Külön ki is lett emelve, hogy ne zaklassam őket, csak ha TÉNYLEG probléma van. Most kapcsoltam vissza szellőztetés után, persze rögtön megcsapott a gázszag. Vakon lekövettem honnan érzem, majd felnyitottam a tetőt és minő meglepetés, pont ott csatlakozik a gázcső a készülékhez. Nyilvánvalóan ereszt. Feltételezem, nem éppen biztonságos így. A gázszerelő amelyik beüzemelte és legarizta, nem hajlandó kijönni. Hívhatok másikat, vagy mi a frászt csináljak vele?
2019. dec. 11. 03:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elmész a legközelebbi gépészeti boltba, veszel egy gázszivárgás jelző spray-t (kb 1000 forint) befújod az érintett területet és ha szivárgást látsz akkor levideózod.

Majd a videóval a kezedben felhívod azt aki beüzemelte, és megmondod neki ha nem jön ki ránézni akkor következményekre számíthat.

2019. dec. 11. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Pontosabban buborékos lesz és felfújódnak a buborékok.

De lehet, hogy az égett porszag jön. Konvektoroknál pár napig ez jellemző, és elég büdi.

2019. dec. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, bocsi, nem nagyon voltam gépközelben. Bizony, gázszivárgás volt, elég durván.

Azóta tovább bonyolódott az ügy, most írtam ki kérdést róla, belinkelem ide is, hátha van ötletetek.

Komolyan mondom, lassan elfogy a türelmem...


https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__10230..

2019. dec. 20. 00:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!