Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy 110 nm-es családi háznak...

Egy 110 nm-es családi háznak mennyi akár köbm-ben vagy pénzben az egy havi gázfogyasztása? Persze nem ugy gondoltam hogy 30 fok legyen hanem olyan 20-22 körülire.

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 13:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
CSALÁDI HÁZ. Tudod a CSALÁDI HÁZ, az egy ÖNÁLLÓ épület, ami egy külön telken áll. Lineljünk be képet egy ilyenről? A szomszéd háza minimum 6 méterre van a tiédtől, marha kevéssé melengetik egymást. Nem LAKÁSRÓL van szó... Jesszus Mária.. nem hiszem el...
2010. szept. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
52%

szegény gyerek, sztem ki sem tette még a lábát soha Békásmegyerről/Újpestről/Havannáról, ezért nem látott még kertes házat, és nem tudja hogy néz ki...

vagy valamilyen csoda folytán megtanult írni és olvasni, de funkcionális analfabéta maradt.


nézd, kb így néz ki egy családi ház : [link]


nos, látsz alsó/felső/oldalsó szomszédot?

2010. szept. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekünk újépítésű a házunk, 44-es téglából, műanyag nyílászárók és kb. 40 szokott lenni, ha nagyon hideg van (-10 fok körül/alatt). Kicsit "melegebb" időben, meg kb. 30 ezer!
2010. szept. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
De gondolom nem átalány, mint nálunk. Azaz nem télen-nyáron fizettek ennyit, csak a fűtési időszakban.
2010. szept. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ok, igazatok van, nem láttam még családi házat...


Elolvastam a kérdést, de kimaradt, hogy családi ház. Most megyek és visszairatkozom az első osztályba.

2010. szept. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én Kispesten lakom, itt sok családi ház egybe van épülve úgy, hogy egy centi sincs a szomszédok között. A kert meg hátul van. Mellettünk a jobb oldalon van szomszéd. Tehát nem feltétlenül hülye az, aki megkérdezi, hogy oldalról fűt-e a szomszéd, mert sok helyen előfordul. (Legalábbis én más városokban is láttam.) Nekünk kb havi 50 ezer.
2010. szept. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Na ja. És mi a helyzet a sorházzal? Az is inkább családi ház, mint lakás. Mégis van két oldalon közvetlenül szomszéd.
2010. szept. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!