Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egyetemistaként Budapesten...

Egyetemistaként Budapesten mennyi az albérlet minimum?

Figyelt kérdés
Azaz hogy többen laknánk együtt,és megoszlanának a költségek...Úgy minimálisan mennyit kell érte fizetni havonta összesen?(Most az nem számít,hogy ebből mi megy rezsire,meg mi megy mire,úgyse értek hozzá,az a lényeg,hogy ÖSSZESEN mennyi egy hónapban).Mi az alsó határ és mi számít átlagosnak?Én úgy tudom,hogy 40.000/hó az átlag,igaz ez?
2010. szept. 11. 18:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
77%
Én a 19. kerületeben lakom, ott 45 az albérlet (1 hónap kauciót kellett fizetni), plusz a rezsi. Az is nagyjából ugyanannyi, ha mindent beleszámolunk. 1,5 szobás, kertes, és most lett felújítva, tehát tök jó! Sok helyet megnéztünk előtte, és néhány szinte a semmi volt ugyanezért az árért. Ha nem épp a belvárosban akarsz lakni, akkor 40 körül már jól kijössz. Ha kell segítek! Elégg otthon vagyok a témában. (mivel sok helyet néztem, láttam, stb.) Ha többen vagytok, akkor osztozódik.
2010. szept. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
75%

Szia


Ha itt rákeresel a kétszobás kiadó lakásokra, akkor kiad rengeteget a legolcsóbbtól a legdrágábbig, mellé a rezsi összegével stb. szóval eléggé megbízható: www.ingatlan.net

2010. szept. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Meg azt lehet úgy egyáltalán,hogy csak januártól júliusig?
2010. szept. 11. 19:21
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Most októbertől tudok egy egyszobás, 2. emeleti téglalakást, egyedi gázfűtéssel, ha jól tudom, 45ezret+rezsit kérnek érte. A Közvágóhídtól 3 megálló hévvel. Korábban laktunk is ott, a lakás rendben van, a tulajjal azóta is tartjuk a kapcsolatot, rendes muki (innen tudom, hogy megint kiadó lesz). A rezsi télen kb. 20-25ezer gáz (fűtés, melegvíz, főzés), plusz kktsg. kb.11ezer, plusz villany kb.5-6 ezer volt. Nyáron a gáz megállt 3-4 ezer körül. Mehettek többen is, ha nem balhéztok, buliztok, így már jól eloszlik a ktsg. Ha érdekel, megadom a számukat és beszéld meg velük közvetlenül.
2010. szept. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
szia,én adok ki szobát már 20 ezerért,és nekem is félévtől (jan,febr.) kéne az új lakó. Ha gondolod irj privit! :)
2010. szept. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
54%

A mi lakótársunk fix 30 ezret fizet a szobáért.

Mi is fix 50et, ketten.

Azt javaslom, olyan helyre menj, ahol nincs ilyen bérleti díj + rezsi dolog, hanem fizetsz egy havi fix összeget. Ez azért jó, mert tervezhető, nem szívsz, ha épp befut egy négyhavi elmaradt számla (jártunk már így, hát abban a hónapban nem nagyon ettünk :D). Általában 35-40 körül van egy szoba a belvárosban, ennél többet nem nagyon érdemes kiadni rá.

És még egy érdekes: nem feltétlen függ össze az albérlet ára és értéke. Például ahol egy barátnőm lakik, benn a belvárosban, fix 40 ezer és kb kristálycsillárja van. Minden vadiúj, csillivilli, dizájnos, tiszta, stb. Szóval érdemes több lakást megnézni midnenképp.

2010. szept. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!