Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapest belvárosához hol van...

Budapest belvárosához hol van legközelebb kertes családi ház?

Figyelt kérdés
Mondjuk a nagykörút Blaha és Jászai Mari téri szakaszához közel.
2010. szept. 8. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:

A Jászaitól Gül baba,vérhalom utca a legközelebbi-kb.

a blahától meg a Gellért hegy kb.

2010. szept. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

viszont azokon a környékeken az árak is elég "szépek".

a 11.kerületben is van sok családi ház, közel a központhoz, és a 7-es busz megállójához, amivel 20 perc alatt benn vagy a blahán.

2010. szept. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

az volt a kérdés, hogy legközelebb hol van:)

Ha ajánlani kellene akkor én a 13-ban metróközelben a vőlegény utca és környékét mondanám ott 60M körül, már szépek is vannak.

2010. szept. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%

A pillangó utcai metrómegálló mögött is vannak. Én sajna a másik oldalon lakom a panelban, de pont arrafelé látok, és úúgy irigylem az ott lakókat a kertért... :)

Blaha: metróval 6 perc. Kocsival napközben kicsit több.

2010. szept. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

23:51

Igaz, hogy a metró menetideje 3 megállóra 6 perc. De gondolom ki is kell menned a lakásból, le is kell menned a metróhoz. Lehet hogy várnod is kell rá pár percet. Aztán ott feljönni a metróból.

A BKV útvonaltervezőjét most néztem, ezeket adta meg:


Felszáll Pillangó utca

M2 Metró 3 megálló

2 perc várakozás 6 perc utazás

Leszáll Blaha Lujza tér

Összesen: 4.811 km

Indulási idő: 2010/09/09 08:58

Eljutási idő: 24 perc


Tehát gyakorlatilag amíg odáig eljutsz a lakásodból nem 6 perc, hanem 24!

2010. szept. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12%

09:02: a bkv útvonaltervező kb semmit nem ér. Akkor már inkább útvonalterv.

A ház, amiben lakom, kb 100 m a metrómegállótól. Ez nagyjából 1-1,5 perc séta. A metró csúcsidőben 2percenként jár. Dél körül 3-5 percenként. Mivel itt egy zebrán kell átmenni, és a metró a felszínen halad, ha dél körül utazom és látom, hogy már elindult, akkor kicsit szedem a lábam, hogy átérjek az előző zöldön és várakozás nélkül elérem. De ha nem így tennék is: maximum a séta+várakozás 6,5 perc. A legrosszabb esetben. Legjobb esetben 1,5. Maga az utazás kb. 6 perc, ez így összesen 8-12,5 perc. Munkába menet legrosszabb esetben is csak 6+1,5+2=9,5 perc.

Arról sajnos fogalmam sincs, mennyi idő alatt ér fel a mozgólépcső a Blahán, én nem szoktam arra járni, valamint mindig úgy szállok fel a metróra, hogy az elsők között legyek a leszállásnál és felsétálok a lépcsőn. De nem gondolom, hogy több, mint 10 perc lenne a mozgólépcsőzés :)

Egyébként eddig a rekordom háztól eltéig (astoria) 8 perc. Igaz, akkor tényleg nagyon siettem :)

A családi házakból talán kicsit több idő kijönni, mert ott el kell menni egy hídig, de az sem több szerintem 3-4 percnél.

2010. szept. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon akkor még Csepel is 10 percre van hévvel a belvárostól!
2010. szept. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!