Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Akinek van mosogatógépe,...

Akinek van mosogatógépe, Milyen típus? Hány terítékes? Ha most vennétek, ugyanilyet vennétek, vagy más fajtát? Ha másat, miben különbözőt? Pl. több terítékes, valami olyan funkció ami ezen nincs, stb.

Figyelt kérdés
2022. jan. 8. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem Bosch van, 24 terítékes. Én nagyon szeretem, napi használatban van.

Valószínű ugyanilyet vennék, nagyon max teljesen beépíthetőt, mert ez csak félig beépíthető, de ezzel sincs gondom :)

2022. jan. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat, elírtam. 12 terítékes.

#1

2022. jan. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
63%
Nekünk is Bosch van, 12teritekes.Csak ajánlani tudom. Gyönyörűen mosogat.
2022. jan. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Siemens, 12 terítékes. Imádom, kristálytiszta minden utána, kézzel nem lehet úgy elmosogatni. Egy funkció lenne jó nekem, hogy kinyíljon automatikusan az ajtaja a végén.
2022. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miele, 12 terítékes, beépített. Mosogatás után kinyílik automatikusan, ez nagyon jó mert pl elindítom reggel és nem gáz ha csak este tudom kipakolni.
2022. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!