Poliészter takaró valóban nem komfortos?
Figyelt kérdés
Szeretnék olyan paplan, amit nem kell külön mosodába hurcolni, hanem itthon gépben is ki tudom mosni. Leginkább poliészter paplant láttam, ami mosható otthoni gépben. De sokak szerint nem olyan komfortos, mint egy gyapjú pl. Huzat lenne rajta továbbra is amúgy.2021. nov. 11. 21:42
1/4 Miss Endzsi 



válasza:





A gyapjú melegebb, de kedvezőbb élettér az atkák számára, ha allergiás vagy válassz szintetikusat, egyébként meg nagyon jó a gyapjú, ha fázós vagy.
2/4 anonim 



válasza:





Én a gyapjút is otthon mosom 30 fokon. Soha semmi gond nincs vele. Nyáron kell mosni, amikor a napon jól ki lehet szárítani. Mostam már párnát és paplant is.
3/4 anonim 



válasza:





A poliészter könnyebb, a gyapjú nehezebb. Én az előbbit kedvelem, mert könnyebb. Ne adj a komfortra, ha a mostani is jó.
4/4 anonim 



válasza:





Van pamut töltet, azt is lehet mosni, gyapjút is.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!