Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha kerti sütögetést rendezek...

Ha kerti sütögetést rendezek vagy valmi kültéri programot az udvarban és a vendégek már megérkeztek akkor ha kulcsra zárom a kaput amíg nálam vannak az miért kellemetlen?

Figyelt kérdés
Egyiküktől kaptam egy megjegyzést miszerint ezzel korlátozom őt a szabad kijárásban.....
2021. okt. 29. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk mindig zárva van a kapu. Belülről nyitható. Még sosem szólt senki miatta. Nem is értem, még van olyan hely, ahol nyitva van a kapu? Szerintem a mi környékünkön mindenki zárja, pedig csendes, kertvárosi utcák, ahol nem jellemző a betörés, de még idegenek is ritkán járnak erre.
2021. okt. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 mindentudó99 ***** válasza:
Az az ismerősöd nem lehet teljesen normális. Bocs. Természetesen az én ismerőseim között is van ilyen flúgos. Az egyik ismerősöm komolyabb dolgokról nem hajlandó úgy beszélni ha telefon van a közelben. Bekapcsolt kikapcsolt mobil mindegy. Rögeszmélye hogy lehalgatják.
2021. okt. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Csak akkor kellemetlen, ha el is dugod a kulcsot.

Légy megértőbb és hagyd jól látható helyen, ha jön újra ez a vendéged.

(Amúgy létezik bezártsági fóbia amiről nem tehet az illető.)

2021. okt. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

“ Rögeszmélye hogy lehalgatják.”


*rögeszméje

*lehallgatják


Most, hogy kinyelvtannáciskodtam magam, el kell, hogy keserítselek. Manapság nem az van, hogy Stirlitz ül a fülhallgatóval, és jegyzetel.


Pl. Alexa a googlétól elismerten küldi a szöveget a szervereknek feldolgozásra, értelmezésre.


Mi zárja ki, hogy ezt tegye az android?


Találkoztál már a jelenséggel, hogy beszélsz mondjuk rózsaszín hello kittys tangáról beszélsz, és a google hirdetésekben elkezdenek jönni a tangák?

2021. okt. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Aki manapság még mindig azt hiszi, hogy nem hallgatják le a háttérben az erre létrehozott robotok milliói az összes híradástechnikai eszközén keresztül, az vagy nagyon hülye, vagy nagyon naiv, vagy nagyon nincsen képben.
2021. okt. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5 vagy alszik a jóléti illúziójában.
2021. okt. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hozzám egyszer jönne ilyen, aki ezért reklamál. Akkor szépen kiengedném, és bezárnám az ajtót. Ott nem korlátozza senki, nekem meg jogom van a kapumat zárni.
2021. okt. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Legközelebb adj neki egy pótkulcsot a kertkapuhoz addig amíg nálatok van - egy kis poénos beszólás keretében. [Sutyiba hozhat sört, míg a szabadságjogait gyakorolja, vagy valami ilyesmire gondoltam én, de te ismered, te tudod mit vesz jónéven...] Csak ne felejtsd el visszakérni, mikor elmegy.
2021. nov. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mindentudó99 ***** válasza:
Lehet rosszul fogalmaztam. Nem vitatom hogy lehallgatnak. Csak nem szoktunk olyan témákról társalogni hogy az bárkit érdekelne. Mégis hepciáskodik a telefon miatt.
2021. nov. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9


Képzeld el, hogy véletlen figyelmetlenségből a spenótos lábosba beletöltöttem a babfőzeléket. Utána a párommal ezen viccelődtünk.

Másnap reggel a Google beadott egy főzőreklámot a telefonomra, ahol "tök véletlenül" spenótos babfőzeléket készített a szakács.


Szerinted ennek mennyi az esélye, hogy "véletlen" volt, hiszen még csak nem is hallottunk ilyen kajáról.

2021. nov. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!